Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (9)

#neuropa #euroweek

Wiecie co śmieszy mnie najbardziej?

Organizacja o nieposzlakowanej opinii od 24 lat organizuje eventy. Zbiera się kurwa gang piwniczaków, wstawia na wykop fotki i rozkręca aferę.

Jak kurwa sądzicie? Ilu nauczycieli zaryzykowałoby swoje stanowiska, gdyby wiedzieli, że na tych eventach dochodzi do wykorzystywania ich podopiecznych?

Jak sądzicie? Dlaczego wcześniej nie słyszeliście o tym wydarzeniu? Czy głównym powodem mogło być to, że rodzice nie zgłaszali żadnych zastrzeżeń co do samej organizacji?

Jak sądzicie? Ilu ojców pozwoliłoby pojechać swoim córkom na takie eventy, gdyby mieli chociaż cień podejrzeń, że ich córki mogą być ofiarami wykorzystywania seksualnego?

Jak sądzicie, dlaczego do tej pory tym wydarzeniem nie zainteresowały się żadne służby?

Jak sądzicie, dlaczego na fejsbuku, stronach internetowych, opisujących wydarzenie są same pozytywne opinie rodziców?

Wszędzie widzicie spiski i najazd arabów. Są oni częścią naszego kontynentu, czy wam to się podoba czy nie. Nie wszyscy islamiści gwałcą dzieci, tak samo jak nie każdy ksiądz jest pedofilem.

Ale żeby dojść do takich wniosków, trzeba mieć choć szczątki rozumu.

Sknerus chciał rozkręcić gownoburze i będzie ją miał. Powodzenia w sądzie.
    pokaż całość

odpowiedzi (49)

Na początku listopada zacząłem remontować mieszkanie, które odebrałem w stanie deweloperskim. Wszystkie prace wykonałem sam. Zapisywałem każdy paragon i fakturę w excelu (rozbicie, przyporządkowanie do etapu prac lub jako narzędzie) i orientacyjny czas poświęconej pracy. Pod koniec roku chcę to jakoś obrobić i podzielić na kategorie. Chciałby ktoś zobaczyć efekt końcowy przy mieszkaniu 45 m^2. Wykonanie bez fajerwerków a sprzęt z Ikei.

Tylko drzwi robili fachowcy. Po ich pomiarach opaski okazały się za krótkie a nowe będą w styczniu.

#remontujzwykopem #budownictwo
    pokaż całość

odpowiedzi (67)