Wpis z mikrobloga

Gdzie można się zapisać by zacząć się rozwijać w jakimś kierunku ? Chciałbym robić coś więcej ze swoim życiem , zająć nudne wieczory ale nie wiem co takiego mógłbym robić. Pracuje, chodzę na basen, działam coś lokalnie. Niestety jedynie życie uczuciowe mi nie wyszło dlatego czas gdzie normalnie ludzie spędzają ze swoją drugą połówka ja marnuje . Ktoś ma jakieś propozycje ? Sam nie wiem za co mógłbym się wziąć .

#lublin #piwowlublinie
  • 20
@Noneq: A jakie rzeczy lubisz robić? Wolisz robić coś z innymi ludźmi czy sam? Może zapisz się na kurs tańca, albo jak wolisz sam to naucz się grać na gitarze.
@4833478 pomysł z gitarą kiedyś miałem i w sumie nadal mnie ciekawi także dzięki za przypomnienie .

Myślałem o jakiejś grze np w nogę, nawet jestem na że grupie gdzie ludzie szukają jakiś graczy ale po 1 jak już coś ktoś wrzucił że kogoś szuka to po 2 min już jest pełny skład a ja zanim bym tam dojechał to muszę mieć te godzinę na przyszykowane i chciałbym regularnie w coś pykac
@Namarin nigdzie nie ukrywam koloru paska . Jak nie chcesz doradzić to się nie wypowiadam bo tu właśnie o radę chodzi co i jak się za to zabrać
Jak nie chcesz doradzić to się nie wypowiadam bo tu właśnie o radę chodzi co i jak się za to zabrać


@Noneq: Ty na serio liczysz że ktoś będzie miał pomysł na TWOJE życie? No #!$%@? seriously?

Skąd my do #!$%@? mamy wiedzieć co już potrafisz, czym się interesujesz itp.

Pytania jak twoje są totalnie z dupy

Nie że nie chcę doradzić ale do #!$%@?, to tak jakbyś się pytał jak
@Namarin: Radze wyjąć kij z tyłka i się troche zastanowić co się pisze bo nikt nie lubi pisać z osobami chorymi psychicznie, którzy atakują swoją wypowiedzią (czyt, toksycznych), a Ty to robisz.

Nikt nie ma mieć pomysłu na moje życie to ja za nie decyduje ale może ktoś miał podobny problem i go w jakiś sposób rozwiązał na który jeszcze nie wpadłem, nikt nie jest alfą i omegą, żeby wszystko wiedzieć.
@4833478: siedzę i pisze, jakiś krok w tą stronę zrobiłem. Lepiej nic nie robić? zresztą piszę po to by się poradzić, trochę temat zszedł w złym kierunku więc proszę o powrót na właściwy tor.
@Noneq:

nikt nie jest alfą i omegą, żeby wszystko wiedzieć.


Przyrównujesz "wszystko" do pomysłu na wypełnienie sobie wolnego czasu? nieźle.

Nie pytałem o siebie, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, gdzie napisałem, że proszę mi mówić czym ja się interesuje ?


Cytując:
"Chciałbym robić coś więcej ze swoim życiem , zająć nudne wieczory ale nie wiem co takiego mógłbym robić. Pracuje, chodzę na basen, działam coś lokalnie. Niestety jedynie życie uczuciowe mi
@Namarin: Nie każdy jest na szczycie intelektu jak Ty także, mógłbyś wykazać odrobinę wyrozumiałości bo osoby mniej inteligentne to też ludzie aj szkoda mi nerwów... nic nie wnosisz do tematu, zabierasz tylko czas na zbędne dyskusję. Trzymaj się.
@Noneq: 3 razy przychodzisz za darmo, później mniej niż 40zł/miesiąc. Uczysz się mówić, występować, komunikować, pełnić funkcje zarządcze, organizacyjne, oceniasz, reagujesz, pokonujesz stres, poznajesz ludzi. Przyjdź, zobacz :) dzisiaj mnie nie będzie, ale będę za tydzień. Prawdopodobnie w UMCSie Nowy Humanik sala 24 będzie spotkanie
@Noneq: To poznasz :) grupę wiele lat temu założyło kilka osób, z czego aktualnie nie ma praktycznie nikogo z założycieli. Ciągle dochodzą nowi.
Plakaty bywają, ale promocja jest głównie pocztą pantoflową i przez Facebooka