Wpis z mikrobloga

jakie dobre smakowo białeczko polecicie? Oto moje oczekiwania:
- nie za słodkie, zwykle na 200-250ml sypne z 60g odżywki to żeby nie wykręcało mordy od słodzika i żeby było jak najmniej słodkie
- smak najlepiej owocowy, orzezwiajacy. nie znosze bialek waniliowych itd. bo sa za mdłe i ciężko mi je pić
-brak problemów żołądkowych

coś polecicie?

#mikrokoksy #mirkokoksy
  • 33
@BotRekrutacyjny: no ja też mam problem z tym, bo wszystko na rynku albo w #!$%@? słodkie i mdłe albo też jakieś badziewne. Każdy na potęgę robi w ciul mlecznych, smietankowych, waniliowych itp. smaków a dobrych owocowych brak.
Pamiętam, że dla mnie kozak to był Syntrax Nectar, ale cena zabija no i Olimp Whey Protein Complex ICeCofee i Pinacolada, ale też kurde drogie są.
@Blahblahaa : To bier wiśnie. Ewentualnie karmelowe, teraz mam creme brulee i jest karmelowo-słone a nie typowo mleczne. Rób sobie na większej ilości zimnej wody to będzie perfect.
Mimo pierwotnego planu sugerowałbym też rozbić to sobie na 2 porcje, albo lać więcej wody.
@MolibdenowyTadeusz: no nie, bo tak jak mowie np olimpowski whey protein compelx jest lux i bardzo mało słodki, delikatny, tylko że dość drogi. Teraz mam jeszcze theproteinworks, słodzone stevią i też na 200 ml moge sypnac 60-70g odzywki i jest w sam raz.
@MolibdenowyTadeusz: nie, jedzenie tych produktów i jedzenie określonych probio nie ma ze sobą żadnego wspólnego mianownika xD jeśli już nie masz najmniejszego pojęcia o naszym mikrobiomie to chociaż nie słuchaj jełopów, tym bardziej nie wchodz w kims z dyskusje jesli kieszen z argumentami jest pusta( ͡° ͜ʖ ͡°)

probiotykiem możesz sobie narobić poważnych problemów, kiszonki możesz jeść tonami i nic ci nie będzie = taka ciekawostka