Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem nie istnieje coś takiego jak „ta jedyna” Nie wierzę też w bratnie dusze. Jest to bardzo ograniczające spojrzenie moim zdaniem. Napisalem to dziewczynie z którą spotkalem się raz i zacząłem poznawać i mam wrażenie że relacja nasza się ochłodziła. Może nie spodobało się jej to że tak napisalem? Potem wyjaśniłem ze jak mowilem że nie wierze w „tą jedyną” to jednak ona wydaje mi się interesujàca i ze mi sie podoba. Czuję że zaczęła mnie traktować mniej powaznie, zaczęła pisac rzeczy w stylu „czego ty oczekujesz” „zluzuj” itp
Mam ją sobie odpuścić na pewien czas ? Bo czuję dosyc mocno ze jej zainteresowanie mną przez to co napisalem spadło znacząco. Nie ukrywam ze dalej mi na niej zależy. #zwiazki #randkujzwykopem #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 8
@soshiu:

Może nie spodobało się jej to że tak napisalem?


Pewnie tak. Raczej większość chce być wyjątkowa dla kogoś.

Mam ją sobie odpuścić na pewien czas ?


Tak jak napisała, zluzować. Niech sobie przemyśli czy chce w to wchodzić czy nie. Niby takie poglądy to pierdoły ktoś powie, ale jak widać sporo mogą znaczyć jeśli chodzi o głębszą relacje.
@soshiu: Mam wrażenie, że kiedyś jak powiedziałem coś podobnego to laska się nakręciła jeszcze bardziej - że ona mi niby udowodni itd. - wielokrotnie to w rozmowach wracało i ostatecznie wszystko się rozpadło.

Powiedzenie czegoś takiego to może być dobry zapalnik, jak chcesz rozpieprzyć relację. Stosowałbym z rozwagą.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@soshiu: brawo. Ta jedyna to szkodliwy bufor jaki mężczyźni nakładają na siebie. Nie ma takiej osoby. Prawda jest taka, że z jednymi stworzymy lepsze lub gorsze związki. Nie ma mitycznego dopasowania dusz, drugiej połówki i innych pierdów. To szkodliwe mechanizmy w działaniu podobne do kotwicy na szyi.
@NukeOps Ja to wiem tylko żałuje ze powiedzialem to dziewczynie. Chyba powinienem te wiedzę zachować dla siebie bo teraz to nie wiem czy cos jeszcze wyniknie z tej relacji.. Mi zależy ale jak pokaze ze jestem nachalny to ona po prostu ucieknie. Ja ogarniam jak to dziala mniej wiecej i ona to zauważyła.