Wpis z mikrobloga

#ksiazki #czytajzwykopem #fantastyka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #feminizm #youtube #literatura

124. Dlaczego dziewczyny zawsze czytają śmieci? (wydanie polskie)

Ostatnio oglądałem Booktube.

Użytkowniczki: Doctor Book ,

Get Booky ,

My books My life ,

Come Book ,

Krótka Przerwa ,

Nałogowe Czytaczki .

I muszę powiedzieć. Dziewczyny, rujnujecie wszystko. Jeśli coś mnie interesuje i widzę, że dziewczęta przychodzą tam masowo. Zabieram swoje rzeczy i biegam oszczędzają życie. Każdy gatunek, który w krótkim czasie zajmują głównie kobiety, trafia do kosza. Jesteście piękny, wasi półki są skoordynowane kolorystycznie (nawiasem mówiąc, dla pierwszych czterech dlaczego one jest też samy?), a ja nigdy nie wymienię waszych filmów na żadnych rozczochranych mężczyznowych. Ale dlaczego czytajcie te same śmieci raz za razem, jeden po drugim.

Skomponowałem dla was waszą typową listę Top Ten, lub to Najlepszy w roku, lub TBR. To nie ma znaczenia - zawsze jest też ten jedyny.

1. Sylvia Plath. Jak gotować. (W tej chwili nie jestem z siebie dumny, ale jako mężczyzna nie mogę zrobić nic lepszego.)

2. Jakaś egzotyczna fantazja YA autorstwa kobiety o nieznanym pochodzeniu z trzeciego świata.

3. Jakieś grubie, mocno reklamowane śmieć, z którego rozczarujesz się, jeśli w ogóle przeczytasz (a la Little Life).

4. Jane Austen, Emily Bronte, plus dla bardzo zaawansowanych czytaczek Dickens. Nie tak źle, ale normalni ludzie czytają go w wieku 13 lat i zapominają o tym na zawsze.

5. Dziewczyny lubią Slash gatunek literatury. Książka o związku chłopiec + chłopiec, są tacy słodcy.

6. Donna Tart. Jasny przypadek grafomanii. Nudne, powtarzalne, nadęty śmieci. (Marisha Pessl itd.)

7. Romantyczna historia (znika z TBR i jest to jedyny gatunek, z którym nie mam żadnych skrupułów. Nawet czytam sam John Green a Becky Albertalli)

8. # MyFight mocno feministyczne wspomnienie non-fiction Jak się przekarmię do 120 kg, i nadal nie widzę problemu.

9. Literatura angielska - Wolf, Mantel i inni. Nigdy Rosyjska ani Francuska. Ok, francuski jest trudny, ale czy możesz spróbować przynajmniej cyrylicy, to tak nisko wiszące owoce, dziewczyny.

10. Miękke SF (nigdy Sci-fi) międzyrasowy międzygalaktyczny między różnymi czasami stosunek kumbajowy.

11. Jest zawsze więcej niż dziesięć, nawet jeśli na ekranu wideo jest zdecydowane napisane - dziesięć.

Dziewczyny, poprawcie swoje drogi, przestrzegam was.
Pobierz mobutu2 - #ksiazki #czytajzwykopem #fantastyka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #fe...
źródło: comment_VMHY2YBxdvJnq6VNs2ZcVwRRdO7O8wBw.jpg
  • 38
@mobutu2: 124. Почему девушки всегда читают мусор? (Да, этот пост является приманкой.)

Я смотрел в последнее время Booktube.

Пользователи: Доктор Книга,
Получить книги,
Мои книги Моя жизнь <мой тип между прочим>,
Приходи,
Короткий перерыв,
Компульсивные читатели.

И я должен сказать. Девочки, вы все разрушаете. Если меня что-то интересует, и я вижу, что там толпятся девушки. Я беру свои вещи и бегаю за жизнь. Каждый жанр, который за короткое время занимает преимущественно
Pobierz EissIckedouw - @mobutu2: 124. Почему девушки всегда читают мусор? (Да, этот пост явля...
źródło: comment_S8ayD04CJg0WN1DSM5YfLrHa02Jg4u0F.jpg
124. Perché le ragazze leggono sempre la spazzatura? (Sì, questo post è un'esca.)

Stavo guardando ultimamente Booktube.

Utenti: Doctor Book,
Ottieni libri,
I miei libri La mia vita ,
Vieni a prenotare,
Breve pausa,
Lettori compulsivi.

E devo dirlo. Ragazze, state rovinando tutto. Se sono interessato a qualcosa, e vedo ragazze che arrivano a frotte lì. Prendo le mie cose e corro per la vita. Ogni genere che è occupato da lettori
Pobierz EissIckedouw - 124. Perché le ragazze leggono sempre la spazzatura? (Sì, questo post ...
źródło: comment_ZPiuu8yXnQM6L4toUuWrGffhDzcBV98x.jpg
124. Warum lesen Mädchen immer Müll? (Ja, dieser Beitrag ist ein Köder.)

Ich habe in letzter Zeit Booktube gesehen.

Benutzer: Doctor Book,
Bücher holen,
Meine Bücher Mein Leben ,
Komm Buch,
Kurze Pause,
Zwanghafte Leser.

Und ich muss es sagen. Mädchen, du ruinierst alles. Wenn ich an etwas interessiert bin und ich sehe, wie Mädchen in Scharen dorthin kommen. Ich nehme meine Sachen und renne ums Leben. Jedes Genre, das in kurzer
Pobierz EissIckedouw - 124. Warum lesen Mädchen immer Müll? (Ja, dieser Beitrag ist ein Köder...
źródło: comment_7QNNhrwCXihNgZmNCf9QsTavTHhGl5wo.jpg
124. פארוואס גערלז שטענדיק לייענען אָפּפאַל? (יאָ, דאָס פּאָסטן איז אַ לעקעכל.)

לעצטנס איך וואָטשט באָאָקטובע.

באַניץ: דאָקטאָר ספר,
באַקומען ביכער,
מייַן ביכער מייַן לעבן <מיין טיפּ בטוו>,
קום ספר,
קורץ ברעכן,
קאָמפּולסיווע רידערז.

און איך מוזן זאָגן. גירלס, איר רוינינג אַלץ. אויב איך בין ינטרעסט אין עפּעס און איך זען גערלז קומען אין דראָוווז דאָרט. איך נעמען מיין טינגז און לויפן פֿאַר לעבן. יעדער זשאַנראַ וואָס איז פאַרנומען דורך פּרידאַמאַנאַנטלי ווייַבלעך
Pobierz EissIckedouw - 124. פארוואס גערלז שטענדיק לייענען אָפּפאַל? (יאָ, דאָס פּאָסטן איז אַ...
źródło: comment_BhVl0CyaV2gdLoYsVkrFlNE42Fv3RGyw.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mobutu2: jest też Madri robiąca najbardziej merytoryczne recenzje literatury faktu i okoń w diecie wrzucający literaturę młodzieżowa / young adult xD argumenty z dupy - najlepiej sprzedaje się po prostu opowiadanie o gównie
@SarahC:

primo ja się nie chwalę tylko stwierdzam fakt

Niech będzie. Podanie jako faktu czytania tych autorów nie jest kontrargumentem do tego, że kobiety czytają śmieci.

secundo i tak nic lepszego nie napiszesz tzn wrzuć swoje to ocenimy

Twój argument jest inwalidą