Wpis z mikrobloga

Siemano KJ, nie uprawiam seksu, uprawiam wegete, a zaliczyć moge najwyżej skarpete, żyje w świecie gdzie kobiecie imponuje mina #!$%@?, hajs i dynamina, moja wina że tkwie w strefie komfortu, choć komfortu nie odczuwam nie dla mnie kawałek tortu, próbowałem sportu, zmiany diety, pomagają mi jedynie od psychiatry tablety, brak kobiety niestety doprowadza do ruiny, brak dziewczyny do szaleństwa, izolacja od społeczeństwa, przekleństwa, zatraty człowieczeństwa, stwarzam problemy zamiast je pomniejszać, #!$%@? mi w dupe jest niedobrze będzie tylko gorzej, boże prosze niech mi ktoś pomoże, może stworze coś w utworze ujme moją męke, niech mi tylko poda ktoś pomocną ręke
#przegryw #depresja #rap #feels
  • 11
@Slodki_Kaczorek_i_jego_Gorgonzola: mnie nic juz praktycznie nie cieszy, gry czy filmy są bez sensu, postrzegam je jako produkt na którym ogarnięci ludzie zarobili mase kasy, jedyne co staram sie robić to nie #!$%@?ć czyli nie pić nie ćpać i ćwiczyć na siłowni, nic wincyj. Chciałbym tu poznać jakiegoś innego takiego jak ja w okolicy, spróbować wyjść do ludzi przed którymi nie będe musiał grać roli.
ja tak samo chciałbym poznać kogoś tutaj czy nawet gdzie indziej kogoś kto myśli podobnie jak ja, na którego bede mógł się w pełno otworzyć moi znajomi gdzies tam poznikali po technikum jeden nie pisze drugi się obraża i tak zostałem sam, mam jakieś znajomośći na fb ale to tam takie byle dla popisania głupot a póki co żyje w swoim świecie w którym mam miejsce tylko ja i nikt inny.
@KontrastWykop:
W utworze - nie raz swą frustrację ująć chciałem,
Gdy tak nad swym beznadziejnym życiem rozmyślałem.
Bo dawno nie miałem ze strony różowej atencji,
dlatego mój penis pod wpływem xxx nabiera potencji,
Ahh, ciężki ten los frustrata seksualnego,
że aż czasem myślę:
"może potrzeba mi pedałka i seksu analnego?"
lub na roksie będę popełniał pląsy ciałem,
gdyż od normalnej loszki tego nie dostałem,
albo zupełnie wykastrować się - to sposób:
@czitauri: również pozdrawiam poete ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TurboDynamo: chodze do psycholoszki ale nic to nie zmienia, jedynie sie moge wygadać, sam rozpracowałem niektóre błędne schematy ale nie potrafie nad niektórymi zapanować, od dziecka sie izolowałem, żyłem w swoim świecie. Będzie magik