Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maly_skowyrny_zuk: u nas też niewózkowy egzemplarz. Znaczy do 2,5 miesiąca ok - spał ale potem był ryk i koło 3 msc musieliśmy przejść na płaską spacerówkę ale do teraz na jakieś zakupy dłuższe trzeba brać nosidło bo jest ryk jak mu się wózek znudzi. A nudzi się szybko xD
Więc nie najeździłam się ( ͡° ʖ̯ ͡°) a miały być długie spacery.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CudMalina: no to zależy od dziecka :) mój ma 8,5 msc i zaczyna chodzić. Nie wyobrażam sobie go w gondoli teraz :D Ale są dzieci co pozycja leżąca im bardzo odpowiada jak np Twoje :) Z jednej strony trochę żałuję że mój tak szybko ogarnia wszystko bo kiedyś się położyło w jednym miejscu i leżał a teraz biegamy po pokojach ( ͡ ͜ʖ ͡)
@CudMalina: Jeśli pisze o tym, ze użyłam 3 razy wózka to oczywiste, ze uważam, ze w MOIM przypadku to złe wydane pieniądze. W cenie wózka miałabym chustę tkana na zamówienie. Cieszę się, ze dałam Ci powód, żeby #!$%@? się bez sensu XDDDDDD
@nama: Nie ma to żadnego znaczenia - każde dziecko rozwija się w swoim tempie jedno jest ważne - długie raczkowanie - bo to może się przekładać na koncentracje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nama: u nas w rodzinie normą jest ze chłopcy zaczynają mówić później więc i na to się nastawiam (w ogóle gdzieś nawet takie przekonanie słyszałam ale nie wiem czy to poparte badaniami czy gdzieś po prostu mi się o uszy obiło).
Od siostry mały też chodzić zaczął w wieku 9 miesięcy około. Za to mówić pełnymi zdaniami nauczył się dopiero po 3 roku życia. Nasz może mieć tak samo bo jak