Wpis z mikrobloga

pamietacie jak na poczatku 2019 roku biseksualny fanatyk przyjmowania strapona w dupke pisal pisma do wykopu, zeby ograniczyc dzialalnosc zwiazanych z nim tagow bowiem te SZKALUJA JEGO DOBRE IMIE? XD

okazuje sie wiec, ze uposledzony intelektualnie trapezoid ktory nie potrafi sam zlozyc kinder niespodzianki potrafil w ciagu 1 dnia 2krotnie usunac swoje zdjecie. swoja droga, zajebistych ma znajomych, skoro na fotce sa 3 osoby (z czego jedna robi im selfiaczka) - a zdjecie i tak wycieklo. #!$%@? geniusze zbrodni ktorym mozna ufac XD

niemniej jednak Rówce w ktorych jeszcze na scianach wisza dywany sa skuteczniejsze w swych dzialaniach niz biseks.

zastanawialem sie przed chwila czy wypada mi gardzic marlenka tak jak gardze rafatusem. odpowiedz brzmi TAK. oczywiscie, mozna argumentowac, ze rafatus - podla szuja i wybitny śmieć zerowal na marlence, bijac ja i upokarzajac na rowni z samym soba by zarabiac hajs, ALE - brudaska sama sie do niego kleila, jak jakas paranoiczka i z wlasnej woli z nim przebywala i sie na to godzila. postawilem wiec sobie pytanie: czy gdyby napadl mnie niedorozwiniety intelektualnie bandyta i wbil noz w zebra, to czy bym mu wspolczul, ze ojojoj, on taki biedny i niewinny bo jest uposledzony? NIE! sam zdecydowal sie byc bandyta i wybral takie zycie.

dlatego gardze brudaska na rowni z analczykiem.

PS: screen zdjecia z lysym trapezem w asyscie 2 ziomeczkow na tle wiszacego na scianie dywanu posiadam.

#patostreamy
#rafatus
  • 9