Wpis z mikrobloga

w ostatni piątek mój kierownik nie dostał przedłużenia umowy i z dnia na dzień pożegnał się z robotą
w ciągu mojego 3,5 rocznego stażu w tej firmie przetrwałem już 4 kierowników ( _)


  • 11
@Aczo: 1. przeszedl szczebel wyzej i mial znaczacy wplyw na nastepnych kierownikow - byl moim przelozonym przez 3 msc
2. nie dogadywal sie z nr 1, ktory wykorzystal jego pomysly przed zarzadem, a chwile wczesniej je odrzucal (kazdy kierownik po nr 1 odpowiadal przez zarzadem i nr 1)
skonczylo sie to tym, ze sie ostro poklocili i nr 1 widzac, ze jest zagrozony dal mu nagane w papierach z jakiegos bzdurnego
@sebool12: u mnie kierowników wyrzucają za :
- Przekręty (dawanie samemu sobie rabatu / sprzedawanie towaru 'na lewo' na allegro/olx)
- Bycie debilem (mieliśmy kierownika który NICZEGO nie ogarniał (był z nami 2 lata, kolega dyrektora))
- Redukcja etatów (wypada najsłabsze ogniwo / ew tak jak na zabawie weselnej na spotkanie kierowników z dyrektorem 1 krzesło mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
@Aczo: jeszcze mi sie przypomniala bardziej #!$%@? akcja jak zatrudnili nowego dyrektora do działu, w ktory firma wtedy mocno zainwestowala - nikt nie chcial dokladac sobie dodatkowej roboty wiec uznali, ze zatrunia nowa osobe z doswiadczeniem w tej dziedzinie (wiem o tym bo mielismy i nadal mamy dobre kontakty z tymi ludzmi)
gosciu posiedzial klika msc i nagadał na aktualnych dyrektorow wlascicleom calej grupy (firma należny do większej grupy, ktorya skupia
@Aczo: tez mi sie tak wydaje, ale jak mysle o tym #!$%@? 3 miesiecznym okresie wypowiedzenia to mi sie wszystkiego odechciewa
a wiem, ze mnie latwo nie puszcza bo roboty jest w #!$%@?, a osobe ktora mam do pomocy to kompletna ameba
gdyby jakims cudem trafiła by się mozliwosc odejscia z dnia na dzien to zrobilbym to bez zastanowienia
kumpel wlasnie tak odszedl z poprzedniej roboty bo zmienili jakis regulamin czy