Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #bitcoin #revolut #coinbase

Widziałem z 2 pytania dotyczące kupowania CoinbasePro-Revolut to powiem jak szybko poszło. Najpierw konwertowałem na Euro PLNy i według Google prowizja minimalna była, w Niedzielę wysłałem przelew Swift przez Revolut na Coinbase by zweryfikować swoje konto, minimum musicie na Revolucie 2 euro wysłać które potem jest zasilone tą kwotą jak was zweryfikują, w poniedziałek wieczorem zweryfikowali moje konto i w ten sam wieczór wysłałem już kwotę docelową na coinbase i dzisiaj rano we wtorek kasa przyszła więc jeśli chcecie na szybko jakiegoś dipa kupić czy coś to wygląda na to że na Coinbase Pro wszystko następnego dnia jest księgowane. Ze zwykłego Coinbase nie korzystajcie bo na 1000 dolarów mają 50 dolarów prowizji.
  • 14
@UczesanyPedryl: przelew z revoluta na coinbase pro w tygodniu leci 2-4h
Mam problem świeżo założonego konta na coinbase, konto zweryfikowane Level 1 i Level 2, pierwsze zakupy kartą kredytową 10% prowizji i wtedy ktoś poprosił mnie o pomoc.

Dodanie konta revolut EUR + przelew na niewielką kwotę i po tygodniu pieniądze wróciły na revoluta.
Po zalogowaniu się na coinbase pro i kliknięciu depozyt widać tylko że możemy doładować FIAT i krypto
@plaisant: Konto Coinbase mam od dawna i tam tylko airdropy zbieram, Coibase Pro aktywowałem w ten sam dzień chyba co przelew weryfikacyjny robiłem czyli w niedzielę, mieszkam w Polsce.

Po zalogowaniu się na coinbase pro i kliknięciu depozyt widać tylko że możemy doładować FIAT i krypto z konta coinbase, po kliknięciu na depozyt powinno wyświetlać się "doładuj konto przelewem bankowym" tego po prostu tam nie ma.


Ja wchodzę w Portfolio>Deposit>Wybieram Euro
@UczesanyPedryl: czyli dla nowych kont z Polski nie można robić wpłaty bo nie ma zakładki Sepa Transfer na coinbase pro a przelew zrobiony na coinbase odrzuca

też mam konto od dawna, ogólnie jeśli zrobiłeś konto na coinbase to nic nie musiałeś aktywować, coinbase pro było aktywne w momencie zrobienia konta na coinbase
@UczesanyPedryl: myślałem że niedawno robiłeś konto, na coinbase wyświetla się napis że nie obsługują EURo czyli nie tylko z revoluta przelewy są cofane, mówię o nowych kontach po 01.01.2020 w starszych kontach wszystko śmiga po staremu
@plaisant: Jak wszedłem na Coinbase Pro to musiałem chyba dowód i rachunek z banku wysłać mimo że miałem na zwykłym Coinbase weryfikacje.

@UczesanyPedryl: czyli dla nowych kont z Polski nie można robić wpłaty bo nie ma zakładki Sepa Transfer na coinbase pro a przelew zrobiony na coinbase odrzuca


No z Polskiego konta nie zrobisz przelewu ale z walutowego w Euro typu Alior Kantor pewnie tak skoro z Revoluta się da,
a po co chcesz na Coinbase robić przelew?

@UczesanyPedryl: bo na coinbase pro nie można zrobić przelewu, robisz wtedy wpłate na coinbase a na coinbase pro wchodzisz w zakładkę transfer z coinbase account i masz pieniądze na coinbase pro

źle mnie trochę rozumiesz, ja mam tam konto od dawna tylko ktoś z nowym kontem ma problemy
@plaisant: Pokazuje, tzn. w "Banking" gdy miałem niezweryfikowane to miałem opcję verify przy koncie bankowym które podałem a teraz ta opcja zniknęła, usuń ten bank i dodaj jeszcze raz, upewnij się że kod banku swift "REVOGB21" wpisałeś prawidłowo jak i inne dane i przelej jeszcze raz.