Wpis z mikrobloga

No to upgrade z Windows 8 do Windows 8.1 trochę nie poszedł. Uaktualniał się masakrycznie długo, ale bezproblemowo, jednak to co się zainstalowało to tylko szczątki systemu i nic nie szło zrobić już. Musiałem wgrać na czysto. Nie wiem tylko czemu gdy system jest po angielsku to przy włączonym NumLocku zamienia mi część liter na klawiaturze na cyfry.

Ogólnie to po wprowadzonych zmianach system w ogóle nie przypomina starej ósemki, inna tapeta domyślna, klawisz start, który sprawia, że nie musimy już zjeżdżać kursorem do samego rogu ekranu tylko na ikonkę, niby tylko kilka mm różnicy, ale pomyślcie jakie to rocznie będą odległości... Po kliknięciu ikonki ukazuje nam się kafelek pulpitu, który może mieć teraz 4 rozmiary a nie 2 jak poprzednio. To przecież dwukrotnie więcej! A Microsoft nazywa to skromnie 8.1, jak dla mnie powinni już dać numerek 9 albo jakiś One czy coś. #windows8
  • 15
@zakowskijan72: Sprawdziłem już wszystkie :/ Jakieś opcje regionalne, ułatwienia dostępu, Google ale nie ma odpowiedzi na to. Jedyny plus przejścia na 8.1 to zmiana języka na ENG gdyż w sklepie jest o wiele więcej aplikacji na Metro... O ile ktoś z tego będzie korzystał na nie-tablecie.