Wpis z mikrobloga

@Zhukov: 台湾省... (°° Zakrzywianie rzeczywistości poziom Chiny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego też nie wierzę w te liczby, które podają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fuji: cóż, wolę takie informacje niż to co podają media w UK lub w Polsce czyli "wirus zapoczątkował w Wuhan, teraz jest w dużych miastach m. in. Pekin i Szanghaj. X osób zmarło" i w sumie to tyle :P
@Zhukov: Na razie wirus jest daleko od Europy to co mają więcej pisać xD Przeciętnego Janusza w Polsce niewiele obchodzi czy umrze 100, czy 100 000 Chińczyków, bo i tak powie, że "hehe tam i tak jest ich za dużo". Poza tym wciąż niewiele ludzi w Europie zdaje sobie sprawę jak wygląda podróżowanie w czasie CNY i jakie masy ludzi przemieszczają się po całych Chinach, ale także ile dziesiątek tysięcy bogatszych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@fuji: wiem, wiem. Raczej mi chodziło o to, że europejskie media piszą szczątkowe informacje i nawet jakbym chciał nie wierzyć w chińskie zeznania i czytać europejskie to i tak będą one mniej szczegółowe lub będą bazować na tym co już wiemy z chińskich lub po prostu będzie to przypuszczająca liczba zakażonych (lub zarażonych miast/prowincji) co w sumie mało mi daje i wolę taką fikuśną mapę od Pana Chińczyka. No hard feelings