Wpis z mikrobloga

@benetti może i szkoda czasu ale gdyby więcej osób tak robiło, a sąd by uwalił taki wniosek to w końcu przestaliby to robić. Samo nieprzyjęcie mandatu to dla nich dodatkowa robota bo muszą sporządzić notatkę. Jak się nie zgadzasz później przy przesłuchaniu to przesł#!$%@?ą też policjantów. Gdyby musieli za każdym razem z powodu takiej pierdoły się narobić to może by w końcu przestali.
@benetti: Z jednej strony powinno być u nas prawo, że można przejść w miejscu niedozwolonym lub na czerwonym jeśli nie ma ruchu, ale z drugiej ludzie dzisiaj mimo zakazu potrafią przebiegać po jezdni przed autami, więc mogłoby to się skończyć większą liczbą potrąceń. Jeśli dostałeś faktycznie w takich okolicznościach mandat to pozostaje mi tylko współczuć tego, że trafiłeś na służbistów potrzebujących wypisać mandat.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kezcliw: można by się tłumaczyć brakiem szkodliwości, jeśli to było na #!$%@? ie i tylko OP tam był. Z resztą takie sprawy są rozpatrywane w trybie nakazowym bez udziału stron. Można wysłać po prostu swoją wersję wydarzeń i sad sobie solo orzeka.
wspolczuje. przepisy i policja powinny pomagac ludziom, a nie byc batem traktujacym obywateli jak bydlo. jestem pewna, ze polacy wcale nie sa glupsi niz inne europejskie narody i gdyby zlikwidowac te przepisy to nikt by pod samochody sie nie rzucal, a wrecz przeciwnie wszyscy byliby bardziej ostrozni. tak jak to jest w wielu zachodnich krajach.
nigdy nie dbalam o przestrzeganie glupich przepisow, jednak na czerwonym zdarzalo mi sie czekac, ale po tym
Był jakiś fragment programu TV gdzie złapali gościa na przejściu w środku nocy a później okazało się że był poszukiwany bo nie stawiał się na przesłuchanie.