Wpis z mikrobloga

Chad jest profesorem matematyki - OMG, ale on jest inteligentny! Takich ludzi potrzebuje świat! To prawdziwy człowiek sukcesu
Przegryw jest profesorem matematyki - Ale nieudacznik. Pewnie całe życie siedzi w książkach, bo żadna go nie chce. Zmarnował życie na karierę naukową i nikomu to nie imponuje.
Poznajcie Pietro Bosseliego. Doktor i wykładowca uniwersytecki oraz model. Zasłynął jako "najprzystojniejszy nauczyciel świata".
#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #przegryw ##!$%@? #redpill #bluepill #codziennyblackpill #wyjsciezprzegrywu #rakcontent #logikarozowychpaskow #rozowepaski #hipergamia #wygryw #chad #chadowezycie
B.....W - Chad jest profesorem matematyki - OMG, ale on jest inteligentny! Takich lud...
  • 23
@Blackpill_RAW wyglada cholernie podobnie do mojego ziomka z poprzedniej pracy. Typ jest wysoki, umięśniony, ma zajebiste włosy i ryj, jest mega specjalistą ale charakter przegrywa i piwniczaka. Lubiłem go bo miałem z kim pogadać o star warsach ale baby to on nie może znaleźć. Już się przyzwyczaiłem do schematu :przychodzi do roboty nowa babka, spotyka Michała, potem się ślini miesiącami próbując wyrwać, poznaje gościa bliżej i #!$%@? w siną dal. Za każdym
a czym jest ten mityczny przegryw w takim razie


@Roman_Polanski: no nie wiem, lata niepowodzeń? gnojenie w dzieciństwie? bycie uważanym za gorszego? problemy psychiczne? #!$%@? wygląd niepozwalający na stworzenie normalnych relacji z płcią przeciwną i wieczne #!$%@? normictwa, że to nie ma znaczenia? brak #!$%@? into #!$%@? to tylko jedna składowa

skazany jest na samotność bo każdą laskę będzie odrzucał swoim zachowaniem.


@Roman_Polanski: jak jest chadem to może robić co
@thewickerman88: Ja celowo ignoruję kobiety jako "samice", żadnych "związków", bo to gehenna, mimo tego, że mogę kochać po przyjacielsku, ale ułuda hormonalna nigdy nie jest w stanie wyłączyć rozumu. Na nic więcej się nie umawiam, niczego nie obiecuję, a i tak dostają obrazy majestatu, bo ktoś ma czelność żyć po swojemu i nie spełniać jej interesu, kiedy ona cię chce. Plantacja STOP.
@Roman_Polanski
@dzbanzyciowy nie wiem czy ma aspargera, w pracy zachowywał sie normalnie, czasem wyszedł z nami na imprezę czy koncert jak się go mocno namówiło. Można z nim na każdy temat pogadać, tylko znajomych dobierał na zasadzie wąskiego grona które zasługuje na to by się do nich odezwać. Całą resztę (łącznie z biegajacymi za nim babami) olewał wręcz ostentacyjnie. Czasem potrafił tak je gasić że sam nie wytrzymywałem i parskałem śmiechem.
Z
@hehexdlollmao: "jak jest chadem to może robić co chce a i tak lochy będą się kleić, wystarczy, że sam dobrowolnie ich nie odrzuci "
BS. jak będzie się zachowywał autystycznie to je odrzuci. a tak go op opisuje. każda laski wali shittestami, tyle że Ci przystojni dostają ich mniej.

thewickerman88 opisuje gościa który dobrze wygląda. on mógłby ogarnąć grę. ale musiałby dostać w ręce dobrą literaturę żeby mieć szansę.