Wpis z mikrobloga

Hejka! Czy ktoś się zmagał z zakolami? Da radę to jakoś "zastopować" albo chociaż trochę wyeliminować?(w sensie zeby trochę w tych miejscach odrosły włosy bo mam podobnie jak na Zdjęciu)
Jeszcze nie mam zakoli dużych ale mój ojciec ma i czuje ze to może na mnie przejść a widzę ze już trochę się włosów pozbyłem, czego niekoniecznie chciałem. Nie chce być łysy albo zakolak, polećcie jakieś preparaty, maseczki na włosy albo szampony. Dziękuje moi mili!
#medycyna #zakola #apteka #uroda #modameska #zdrowie #kosmetyki #fryzura
M1KNG - Hejka! Czy ktoś się zmagał z zakolami? Da radę to jakoś "zastopować" albo cho...

źródło: comment_ZIT5ANr3eachBLJQWnzNrYn6Ctd78UvT.jpg

Pobierz
  • 38
@M1KNG: Prowadzone są u nas badania nad włosami. Ogólnie Ci powiem, że większość tych cudownych środków nie działa na porost włosów i nie spowalnia ich jakoś. Wszystko zależy od testosteronu i genetyki oraz komórek macierzystych. To, że jesteś łysy nie znaczy, że nie masz całego włosa, nadal jest zalążek tylko nie jest on pobudzany przez komórki macierzyste i nie wzrasta. Trwają badania nad łysieniem
@M1KNG: minoksydyl + biotebal + szampon DSD (deluxe). Znajoma kosmetolog mi to poleciła, paru osobom to pomogło. Wszystko oczywiście jest kwestią zaawansowania wypadania/tworzenia się zakoli. Ja od niedawna stosuje więc jeszcze jakichś większych efektów nie ma, poza tym u mnie ciężki przypadek, za długo czekałem żeby coś z tym zrobić. Przed jakąkolwiek kuracją proponuje właśnie najpierw pójść do kosmetologa :)
@M1KNG: > 100k? ( _) czytałem ze 1.5k do 10k się waha

@M1KNG: za jeden przeszczep, po ktorym dalej masz przeswity i wygladasz jak debil, typy robia kiljuktotnie w turcji i dalej wygada to tragicznie, do tego z czasem kolejne wlosy sie sypia i tak kolejne przeszczepy robisz do usranej :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M1KNG: poczytaj sobie ulotkę, znajdziesz w internecie.
1. Stosowanie początkowo może powodować wypadanie włosów
2. Lek powoduje porost włosów, odstawienie leku powoduje powrót do stanu przed. Ergo - ciagle stosowanie jest wymagane

Można wyciągnąć wniosek że nawet sobie szkodzisz bo początkowo mogą wyglądać włosy z których naturalnym odrostem może być ciężko.
@M1KNG: tak jak wyżej, piloxidil, loxon, dx2lek, wszystko z minoxidilen w stezeniu 2 lub 5%, stosuj 2 x dziennie na skóre głowy, po użyciu dokladnie umyj ręcę, żeby nie wyrosły Ci włosy w dziwnych miejscach ( ͡° ͜ʖ ͡°) efekt jest dopiero po ok 2 miesiacach ale polecam. Sama stosuje jak mi włosy bardziej wypadają ;p z leków to Panowie u mnie próbują wybłagać np. Nezyr- lek