Wpis z mikrobloga

@Demix: jak ci działa? Ostatnio jak próbowałem to po prostu nie działał. Teraz jak chce się zalogować, to nic się nie dzieje. Nie ważne czy wpisze poprawne passy czy złe to i tak wywala się.
@Demix: nie wiem, to samo. Próbuje się zalogować i nic. Wpisze nawet byle co to i tak nic się nie dzieje. Przez sekundę to kółko ładowania się kreci i nic więcej. Wyłączyłem zapore windows, próbowałem przez administratora. Dalej nic.
Jakie są teraz sposoby na dropienie kart na steamie z gier? Idlemaster już dawno zdech, słyszałem od Idle daddy na androida. Legit to jest?


@monsti: przeciez ci pisze, odpalasz gre, minimalizujesz ja i karty dropia a w tym czasie mozesz robic cos innego i zero ryzyka na #!$%@? konta czy vac bana
@Micros: i po prostu zostawiałeś je włączone cały czas? bo pamiętam jak kiedyś dropiłem przez idle master, to po prostu od czasu do czasu warto było resetować program, żeby na nowo włączył symulacje grania, wtedy jakby karta dropiła przy ''odpalaniu'' gry przez idle mastera.
@Micros: Nie no zajebisty pomysł, gratuluję XD Szczególnie jak ktoś ma na koncie 400 gier i w każdej z nich do wydropienia karty XDDD
@monsti: Weź sie nie wygłupiaj, ściągnij sobie iddle daddy, odpal i zapomnij całkowicie o tym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest legit.