Wpis z mikrobloga

Nic już o dłuższego czasu nie dzieje się na tym tagu, a jako że dużo obserwujących jest wpisanych, co powiecie na przywrócenie go do żywych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przejmując tag #inwestycja5kzl, będę postował rezultaty z prowadzenia portfela €5k na start, zobaczymy jak to się rozwinie. Update'y raczej co miesiąc, ale będę starał się utrzymywać tag żywym.

Zachęcam również innych użytkowników to zamieszczania PODSUMOWAŃ swoich okresów inwestycji i dzielenia się wiedzą. Spamu nie potrzeba ;d I nie musi być to portfel dokładnie 5k ;)
#inwestowanie #inwestycje #pieniadze #gielda #pociagdozyskow #finansowypoker
  • 14
@caribbean: Super się składa. Akurat z nowym rokiem otworzyłem taki portfel z przeznaczeniem na zagraniczne rynki. Planuje się wycofywać z GPW i sobie testuje. Właśnie kończę miesiąc inwestycji w TESLA, AMD, MS, AT&T, AMAZON. Wszytko poza AT&T na dużym zysku.

Start: 5K eur
Saldo: 12840 eur

Tak wiec pijcie ze mną kompot :D
@caribbean: Nom, ładnie weszła drabinka na tesli robiąc ponad 60% całego zysku. Reszta standardowo,
najpierw SL na -5% kapitału,
jak jestem na +5% to przestawiam SL na BE,
a następnie ustawiam SL na 30-50 % zysków według uznania i feelingu

Jak mam zabezpieczone +10% całego kapitału dodaje kolejne zlecenie analogicznie do powyższego i tak sobie lecę na spokojnie.

Oczywiście staram się zamykać pozycje przed danymi oraz weekendami.