Wpis z mikrobloga

@Floydian: ja właśnie biore luzem bez tych #!$%@? reklamowek. No chyba, że biorę czegoś więcej to wtedy upycham do reklamówki. Jest o wiele lepiej,najgorzej wlasnie jak ludzie #!$%@?ą milion reklamowek, bo przecież od koszyka się ubrudzi. Wiadomo, w reklamowce nie trzeba juz myc w domu, bo czyste xD
Najgorzej w Auchan, bo wazyc musisz i nieraz zdziwienie przy kasie, bo cena odpadla xD
@yggdrasill @mikserq21 A taki problem wrzucić codziennie do torby, plecaka, teczki materiałowa torbę? Bo na zakupy tez chyba wychodzisz z lista zakupów, wiec wzięcie torby tez by nie było problemem? Bo torbę możesz wrzucić do pralki i dbać o krystaliczna czystość, bez bakterii. Warzywa chyba w domu myjesz nie? Wiec taśmy w sklepie się nie obawiaj.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
@Floydian: @kupczyk: @Markowsky95:
Ludzie, niektóre sklepy mają tak, że warzywa są ważone przy kasie. Co mam w takim wypadku zrobić? #!$%@?ć z warzywami bez foliowek? Jak je później zaniosę do auta, a potem do domu?

@Markowsky95: do Ciebie napisze coś apropo koszyków. Wyobraź sobie, że ktoś może nieść koszyk i być przeziębionym, kasłać. Ja już jeśli mam możliwość i są foliowki, to je biorę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@PeWuu: a czy powiedziałem, że nie myje? Dobrze. Teraz przykład. Wziąłem 6 pomidorów, 2 ogórki, parę jabłek, jakieś rzodkiewki itd. (robię zakupy raz na tydzień, więc spore). Mam wszystko walić kobiecie luzem na kasę? Potem się pieprzyć, żeby zapakować ciężkie rzeczy, a dopiero na samą górę warzywa, bo jeszcze się rozgniota i #!$%@? połowę rzeczy? Podziękuję.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 91
@Floydian: to jej praca, ona zarabia tak pieniądze. A co to za problem położyć na taśmie najpierw rzeczy ciężkie, żeby spakować jako pierwsze, a na końcu warzywa, owoce luzem? Ktoś Ci każe odwrotnie? Jak wy żyjecie na tym świecie, że logicznych czynności nie potraficie wykonać XD Typie foliówka chroni przed zgnieceniem? Przecież jak położysz pomidory w foliowce na dole też się rozgniotą, ręce opadają
@yggdrasill: jaką higienę ? Zdajesz sobie sprawę że takie jabłko w markecie nie jest sterylne ?
Najpierw na drzewie dostaje opryski plus zanieczyszczenia z atmosfery, potem przeleci przez ręce pracownika z Ukrainy, na sortowni drugi raz zostanie zmacane, dodatkowo opryskane aby dłużej zachowało świeżość i się ładnie świeciło. Parę miesięcy poleży w przechowalni gdzie zawsze trochę kurzu się na nim osadzi. Na końcu pomaca je pracownik sklepu który je wyłoży na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PeWuu: skoro mam możliwość, to korzystam z ułatwienia (są torebki, to biorę) - tu nie powinieneś nas edukować, tylko rządzących. To teraz jeszcze jeden przykład. Mam wagę na warzywnym w większym sklepie. Mam naklejać karteczkę na każdym warzywie? Wiesz ile to papieru, kleju, czasu, prądu? Nie umniejszam Ci, że zmiany co do plastiku powinny nastąpić, ale nie w taki sposób jaki chcesz przedstawić. Nie bój się, ja torebki wykorzystuje wielokrotnie, póki
Bo torbę możesz wrzucić do pralki i dbać o krystaliczna czystość, bez bakterii.


bo pralka to jest zupełnie neutralna dla środowiska XD

Warzywa chyba w domu myjesz nie? Wiec taśmy w sklepie się nie obawiaj.


@Floydian: myjesz czy nie babka co siedzi na kasie i waży te warzywa dziennie dotyka pieniędzy od paruset ludzi którzy się nie myją, sama też siedzi 8h na kasie i mydła przez ten czas nie widzi.