Wpis z mikrobloga

@DywanTv: w ogóle zabawne, że jak ktoś interesuje się rekordami świata to każdy bój z osobna top 10 trójboistów nie wydaje się jakiś duży wręcz średni (w porównaniu do rekordów świata w danym boju) co pokazuje że sporo trzeba "specjalizacji i siły" pod jedno ćwiczenie poświęcić żeby móc zrobić dobry wynik ogólny jako całość w trzech ćwiczeniach jednego dnia heh
Z jego PB na insta wychodzi 960kg więc sam widzisz jaką różnice robią zawody i że rzadko wychodzi tak jak się planuje


@Darksed: Jak się wierzy w bajki to tak, tak się to kończy. Nic dziwnego zatem że nie ma nawet jednego polaka który zrobiłby 1000kg w trójboju.

Jeżeli zrobił 905kg... a gadał o 1000kg... To ten 1000kg nie był nawet w jego zasięgu i to była fantasmagoria. Widzę myślenie życzeniowe
@stefan8800: Ciekawe tez jest to, ze rekordy swiata np. w lawce mieli ludzie z dlugimi rekami, a rekordy swiata w ciagu ma Hall, ktory raczek tez nie ma zbyt dlugich. To tyle, jesli chodzi o "predyspozycje" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DywanTv: myślę, ze #!$%@? całej apteki, sztab lekarzy i poświęcenie całego życia pod trening może marginalizować niektórym brak predyspozycji strukturalnych xd ale fakt faktem sam mam ręce jak małpa, #!$%@? tricek i siłowo mięśnie klatki, a ławka jest dziwnie mocna u mnie, pewnie nadrabiam techniką kappa
Dlatego to zawody weryfikują a nie pojedyńcze boje na treningu( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Darksed: Zgadzam się dla niektórych to jest brutalne zderzenie z rzeczywistością... Po prostu ja tego nie potrafię ogarnąć co Ci ludzie myślą?

W sensie wiesz ja robię 895kg... ale jako GYM LIFT... ile bym zrobił na zawodach? No nie wiem. ALE!

Jeżeli szykowałbym się teraz do zawodów, to nie opierałbym się na tym moim