Wpis z mikrobloga

@zycietokuj: No jakbym ja miał ograniczyć granie, to by była dla mnie porażka. Coś jak trwała kontuzja dla sportowca, choć ja w esporcie akurat nie biorę udziału, to jednak traktuję to jak swoje hobby i najprzyjemniejsze zajęcie.
@PanDarcy: A według mnie sukces, bo jeśli wykorzystuje ten czas wolny w inny sposób, bardziej korzystny dla zdrowia fizycznego lub psychicznego, to nie jest to porażką. Gorzej jeżeli ogranicza gry, a ogląda więcej telewizji.

Sam kiedyś w gimnazjum za dużo grałem, zamykałem się na ludzi, olewałem obowiązki szkolne i domowe, w rezultacie wyrosłem na przegrywa.
@zycietokuj: a ja właśnie przeciwnie powinienem więcej grac w gry bo jak nie gram to myślę o negatywnych sprawach a jak gram to czasem te myśli potrafią #!$%@?ć, tylko gry mnie nudzą i mam starego kompa.. W heroes 3 i Wolf et czasem pogram ostatnio przechodzę taka polska gierkę Chrome ale nie chce mi się :/
@levusek1992: to laptop, nie chce go probowac otworzyc, bo jeszcze popsuje calkiem xD
@Thachi: moge normalnie wszystko na nim robic, tylko czasami sie tnie mocno, zwlaszcza jak jakas gre bardziej wymagajaca wlaczam
@Florentino: starszy, ale szkoda mi kasy na nowy komputer. ten jest juz stary, ale oprocz tego, ze w gry pograc sie nie da teraz, to wszystko w nim dziala
@SirSajko: tak jak mowilem, nie znam sie
@Thachi: no teraz juz nie gram ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zawsze mi bylo szkoda kasy na normalny komputer i tez balem sie (zreszta slusznie chyba), ze jak bym mial bardzo dobry komputer to bym juz zupelnie caly wolny czas na nim przesiadywal i zaniedbywal obowiazki wszystkie
@zycietokuj: to masz tak jak ja. Kupiłem sobie w 2011 roku laptopa Della za ponad 4 koła, wszystko na nim śmigało ale z czasem wymaganie gier rosły a sprzętu zmodernizować już się nie dało. Teraz służy tylko do przeglądania netu, czasem filmy się obejrzy ale jednak wolę na tv apke odpalić. Same korzyści, więcej czasu dla siebie po pracy. Grając dawniej po robocie ciężko było z organizacją jakiś zadań