Wpis z mikrobloga

@Cygan_Edek: W ogóle jak "profesjonalna" firma może wyjechać z takim prostackim tekstem do jednego z potencjalnych konsumentów? Rozumiem, że ich plan na marketing brzmi: "pokażmy ludziom jacy jesteśmy fajni i cool", no ale szanujmy się! Taka forma komunikatu nie ma prawa istnieć, szczególnie na wykopie, bo jak wiemy łaska wykopu na pstrym koniu jeździ. Może nie znajdą tutaj wielu konsumentów, ale niejednokrotnie portal, a dokładniej mówiąc jego użytkownicy, udowodnił, że posiada
Pobierz mariobit - @Cygan_Edek: W ogóle jak "profesjonalna" firma może wyjechać z takim prost...
źródło: comment_Ip4SmHC1KFJo7G4QD5ysnmbuEkF8D2mC.jpg
@Cygan_Edek: Skoro już masz link do sprawdzania cen, to sprawdź jak wyglądały ceny na tej aukcji kiedy przez kilka miesięcy nie mieliśmy SMARTA w 2019, o co pytały Mireczki na wykopie np. w czasie wakacji.

Tutaj link - https://allegronauta.pl/oferta/6749963297

Co najważniejsze - była i cena 35,99 i to całkiem niedawno i była identyczna mimo kilku miesięcy braku programu SMART, co burzy tę narrację.

Możesz wierzyć lub nie, ale nikt nad smartem
@KFD_pl:

" tylko zwykłe dopasowanie poziomu i wpisów z początku "naciągnąć kupującego, wala w #!$%@?, Ha TFU na takich januszy!" (co jest oczywistą nieprawdą)."


Wy jesteście poważną firmą, czy jakimś januszexem co sprzedaje używane piloty do telewizorów kineskopowych? Widziałeś ty jeden z drugim kiedyś taką sytuację, żeby poważna, duża firma w swojej komunikacji napisała coś takiego w kierunku swoich klientów? Skąd oni cie wzieli, z kontenera z surowcem wyskoczyłeś czy jak?
@KFD_pl ja #!$%@? customer experience na poziomie stalpol export lata 90, gratuluje przebicia granicy żenady xd
Seba zmień dział na jakiś magazyn czy coś, bo do kontaktu z klientem nie nadajesz się.

Wiedziałem już wcześniej że to całe kfd to jakies amatorskiej rozsypywanie po garażach, teraz już wiem różnież że kfd.pl to amatorka mentalna.