Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 93
Zakochałem się w CAFU. Jest to aplikacja, w której tak jak zamawia się np. Ubera tak można zamówić mobilna stacje benzynową. Przyjeżdża mini cysterna i tankuje nam auto, nie musimy nawet być dostępni, bo opłatę pobierze z karty. Koniec z traceniem czasu na stacji benzynowej. Jako bonus pół godziny wczesniej, również zamówione w aplikacji mycie i polerka. Za to tak lubię Dubaj, poziom usług jest na niespotykanym w większości krajów poziomie. Od takich, po zamawianie jedzenia, gdzie do mnie dostarcza ponad 100 restauracji czy zakupy ze sklepów bez dodatkowej opłaty, chociażbym chciał zamówić tylko butelkę wody. 24/7/365.

#dubaj #emigracja #motoryzacja #ciekawostki #blinxwdubaju
Pobierz blinxdxb - Zakochałem się w CAFU. Jest to aplikacja, w której tak jak zamawia się np....
źródło: comment_rlFVkpi0cPaOL8VrgQpBpdepwETFneem.jpg
  • 63
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@Oskins: kolejki na stacjach są dosyć spore zazwyczaj, poza tym jak może mi przyjechać stacja do domu i zaplace za to tyle same co na stacji to dlaczego nie? Poza tym nie zawsze stacje ma się po drodze, nie wiem czy bym dojechał na oparach. Ten akurat egzemplarz pali mi do 20l/100km a już w baku trochę pusto było, a do stacji musiałbym specjalnie jechać gdzie mi nie po drodze np.do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Uspavanka: nie wiem, pewnie znowu się wykop zepsuł ¯(ツ)/¯ próbuj do skutku hehe. Oprocz CAFU nie wiem czy Ci KENO polecałem. Super myja, bo nie używają szmat upapranych w piasku tylko mają prawilna myjkę ciśnieniowa i są różne pakiety do wyboru. No I Filipino wiec ogarniają lepiej.