Wpis z mikrobloga

Siemka #hr #programowanie #javascript #react

Znalazłaby się osoba, która zechciałaby zrecenzować moje CV i ewentualnie podpowiedzieć co powinienem zmienić?

Szukam pracy jako Junior Front End Developer i wszystko musi być idealnie. Potrzebuję kogoś kto pomógłby mi wskazać w jakim kierunku powinienem pójść. Najlepiej gdyby to był jakiś Senior Front End lub osoba przeprowadzająca rozmowy z programistami.

Swoje CV wysłałbym za pośrednictwem linked.in.
  • 11
@FiranMercury: IMO trochę mało na juniora. W sensie nie wiem jakie wymagania są, u mnie się nie przyjmuje w ogóle, ale jakiś redux, axios, sagi, middlewary?

https://github.com/BartoszFirana/currency-calculator/blob/master/src/layout/Page.js

Tutaj stosuj destrukturyzację. Poprawia czytelność.

Referencję do funkcji możesz podawać w skróconej formie - this.funkcja , zamiast () => this.funkcja();

No i błąd jeden tu - tzn, robisz shallow copy arraya, i potem go zmieniasz. Nie jest to błąd poważny, bo w teorii nie
@FiranMercury: i nie wiem czemu robisz raz funkcje, raz propsy obiektu (arrowki), ale jak już robisz funkcję, to przydałoby się ją zbindować w konstruktorze, bo kontekst this. może być inny. Jeśli używałbyś funkcji którą przekazujesz do innego komponentu, this wskazywałby na tamten komponent.