Wpis z mikrobloga

#bojowkapiekarska #pieczzwykopem #seksizm #feminizm
odbieralem wczoraj corke ze szkoly i pani dyrektor robila jakies mini zebranie, za tydzien karnawal wiec moze dwie mamy upieka ciasta
ja pieke super ciasta, ogolnie jestem niespelnionym piekarzem cukiernikiem, ale stwierdzilem, ze jak pyta tylko mam to niech sie wypcha:(
glupie to ze od razu tak plcie sa przypisane do rol spolecznych, bylem ostatnio na szkoleniu/spotkaniu w piekarni, wlasciwie wiekszosc mistrzow piekarskich jest facetami, robia swietne rzeczy, ale kurde jak dochodzi co do czego to niech mama upiecze
takie glupie #zalesie
  • 8
@Passer93: moze i tak zrobie, co tydzien pieke dzieciakow przynjmniej edno ciacho lub ciastka i tak. raczej chodzi mi o to ze sam staram sie corkom pokazywac ze nie musza robic stereotypowych rzeczy, starsza uwielbia grac w pilke nozna, obie strzelaja z luku, ale tez swietnie bawai sie lalkami czy innymi babskimi #!$%@? ale czasem wychodzimy poscigac sie na dwor naszymi zdalnie sterowanymi samochodami:)
a tu taka nauczycielka, ktos na kogo
@wykopowy_brukselek: moim zdaniem niepotrzebnie się spinasz ( ͡º ͜ʖ͡º) Wiadomo, że jest wielu dobrych piekarzy i cukierników, ale zazwyczaj to kobiety zajmują się w domu gotowaniem i pieczeniem. Tak było, jest i będzie i nie ma co na to utyskiwać. Trzeba było się odezwać, że umiesz piec i zazwyczaj kobiety robią takie długie oOoooOooOOoOooO i punktujesz lepiej niż Lewandowski w bundeslidze.