Wpis z mikrobloga

Przecież ostatnio EA wypuściła fajne gry,


@ArthasMenethil: FIFA 20 w ocenach na metacritic ściga się tylko w z Warcraftem 3, od 0.6 na xboxie do 1.1 na PS4. Oczywiście sama fifa jest ok się dobrze sprzedała.
No właśnie fifa pewnie dziesiątki milionów i tak sprzedała a i ludzie nie skąpią na te gówniane lootboxy.


@Szyna1: Przecież większość osób kupuje fife tylko dla ultimate team a tam od początku zabawa polegała głównie na lootboxach. Gracze ich po prostu chcą.
No tak ale fifa jak i cod to są 2 gry w których kupowanie mikro jest totalnie bez sensu za rok wychodzi nowa gra i i tak w kółko.


@Szyna1: no co roku masz tak zwany reset i wyścig od nowa, o to chodzi w tym trybie o zdobywanie coraz lepszych kart. Zresztą teraz jest tyle tych trybów i rzeczy że karty da się zdobyć nawet z nich nie korzystając. Nie
@Zuben Tak, tak oceny graczy XD na takich stronach głosują stuleje i internetowi napinacze którym wszystko nie pasuje. Gra sprzedaje się z roku na rok, dużo ludzi w nią gra. Gdyby im się nie podobało to by nie grali. Proste?
PS gracze to najbardziej #!$%@? grupa w internecie. Change my mind.
Tak, tak oceny graczy XD na takich stronach głosują stuleje i internetowi napinacze którym wszystko nie pasuje. Gra sprzedaje się z roku na rok, dużo ludzi w nią gra. Gdyby im się nie podobało to by nie grali. Proste?


@ArthasMenethil: Przecież to napisałem sama gra jest ok, sam ją kupiłem po dwuletniej przerwie i jedna z lepszych fif w jakie grałem. Ogólnie wszyscy moi znajomi którzy grają w fife również twierdzą
@BiauekPan: @Szyna1: oj koledzy nie doceniają blizza. Do f76 może im jeszcze brakuje, ale no umówmy się ten tytuł jest dłużej na rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do blizza to momentami przebijał bethesdę choćby podczas blizzconu gdzie ogłaszał nowego mesjasza na mobilki XD nawet bet zapowiadając tes mobile ogarnęła, żeby nie robić z tego gwoździa programu. Poza tym blizz wypiął się tyłkiem po blizzconie na