•  

Najpiękniejszy wpis tego roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #ziebowcy #antyszczepionkowcy #youtube #pseudonauka

źródło: scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@adam2a: Chyba powinienem podziękować wam w imieniu Jurka bo jeszcze tyle nagrań z nim w subskrypcjach na Youtube nie miałem nigdy( ͡° ͜ʖ ͡°)
      Serdeczne gratulacje i oby jak najwięcej takich akcji.
      Trzeba ludzi edukować i mówić jak wygląda leczenie na świecie brawo( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@ArtyQ: o ile dobrze zrozumiałem, subskrybujesz/oglądasz sobie jakieś altmedowe/foliarskie kanały, i w proponowanych pojawiły ci się filmiki Jureczka, i myślisz że takie filmiki pojawiają się u innych użytkowników yt... ??? No niestety ale muszę rozwiać twoje płonne nadzieje d(>_<)b takie filimiki zobaczysz tylko ty i tobie podobne jednostki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@AlvarezCasarez: Tak Ci się tylko wydaje Misiu Miętowy( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@ArtyQ:

Chyba powinienem podziękować wam w imieniu Jurka bo jeszcze tyle nagrań z nim w subskrypcjach na Youtube nie miałem nigdy( ͡° ͜ʖ ͡°)
      Serdeczne gratulacje i oby jak najwięcej takich akcji.

Trzeba ludzi edukować i mówić jak wygląda leczenie na świecie brawo( ͡° ͜ʖ ͡°)

Te dzbany nigdy zrozumieją, że nie ważne jak się mówi, ważne, że się mówi :). Hasło Zięba w trendach wyszukiwania rośnie. Ludzie, którzy się tematem szczepionek itp nie interesowali odzywają się do mnie, aby wyjaśnić o co chodzi z tym Jurkiem. Generalnie, ludzie się zaciekawiają i zaczynają sprawdzać. Bo, co to jest, że się typa tak zwalcza? Przeciętny wykopek czy nawet człowiek gówno zrobi przy prawdziwych problemach i zagrożeniach. Gówno robi w walce o zdrową żywność. Gówno robi w walce o cokolwiek pozytywnego. Oszuści wszelkiej maści spływają po nich jak po kaczce, ale tutaj nagle niby jednego się uczepiono i się fanatycznie zwalcza. Naturalnie włącza się czerwona lampka i pytanie czemu. A jak niewiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi. I już odpowiednie osoby posterowały pożytecznymi idiotami.

Co prawda to akurat nie teraz, ale przy akcji z policją nawet mój ojciec, który w ogóle nie chciał słyszeć o tym, że szczepionki nie są takie dobre, zaczął Jurka oglądać sam z siebie. Jeszcze o tyle ciekawe, że część informacji to ojciec sam znał, bo z pochodzi z terenów, gdzie za czasów jego młodości leczenie naturalne to był standard. W końcu trafił na tematy szczepień i już nie muszę go przekonywać :).

•  

@DanteTooMayCry: Bardzo staram się unikać dyskusji z osobnikami jak Alvarez i niestety liczba ameb dających się wkręcać w wojenki internetowe ciągle mnie zaskakuje, a takiemu i tak nic nie przetłumaczysz i lepiej energię skierować w bardziej otwarte na myślenie kierunki, co daje bardziej pozytywne odczucia.

Akcja z policją strasznie wyprowadziła mnie z równowagi, bo nie dość że resztki wiary w "państwo prawa" prysły jak bańka mydlana to okazało się że prowadzenie działalności gospodarczej to jak gra w totka bo jak nadepniesz komuś na odcisk to sprzedajne urzędasy puszczą Cię w skarpetkach albo wylądujesz w sztumie. A najgorsze, że nie mamy na to wpływu choć pewnie my za to zapłacimy (bo odszkodowanie zapłacą z naszych podatków) A mogę się założyć, że sprawa wyląduje w Sztrasburgu i z tych kilkunastu milionów złotych zarekfirowanych suplementów wyjdzie okrągła suma z odsetkami, ale pajace walczący o wolne sondy widzą tylko czubek własnego nosa.

Dzięki za dobre słowo, coraz mniej tu poważnych wypowiedzi, a dyskusja ustępuje miejsca bicu piany i powtarzaniu sloganów.

•  

A jak niewiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi. I już odpowiednie osoby posterowały pożytecznymi idiotami.

@DanteTooMayCry: Tak sobie tłumacz

•  

@ksetlak: Wierz naiwnie, że tak nie jest.