Wpis z mikrobloga

Czy jest na wypoku grupa większych hipokrytów niż to prostactwo z #neur0pa? Widać kampania peowskich nieudaczników uderzających w Dudę w pełni. Teraz pojazd na córkę (jej decyzja słuszna pod wieloma względami). Nieustanne obrażanie wyborców na pewno przekona do swoich racji XD Czekam na majowe wybory i kompromitacje peowskiego szamba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polska #polityka #4konserwy #bekazlewactwa

Pobierz b.....k - Czy jest na wypoku grupa większych hipokrytów niż to prostactwo z #neur0pa?...
źródło: comment_aawIkfwkL9J76OvOQzOjLBvgklu9ZmcJ.jpg
  • 14
@rorf46: xD atakowanie córki Dudy za mądre decyzje to tylko świadczy jakimi idiotami są osoby atakujące @jeden_zero_dla_mnie: trzymaj się tam w maju
@Haqim: przecież opozycja jest święta i samo dobro a pisowcy to zło wcielone świata tak mówi wypok xD a wy tylko robicie to samo oczekując innych rezultatów xD
@Dambibi: tak było xD przejrzyj wpisy kolegów pod tagami
@widmo82: Co tam krzyczysz nieudaczniku? xD
@czokobons: Pewnie mało kto uwierzy ale nigdy nie głosowałem na PiS a ostatnio popierałem od euro Biedronia bo miałem nadzieje na rozbicie peowskiego szamba, jednak teraz czuje się przez niego oszukany a na Kidawe na 100 pro nie zagłosuje, już bym wolał nie iść jak na te miernoty głosować