Wpis z mikrobloga

@thanoss-r: tego się nie da szybko wyleczyć. Ulgę leki uspokajające doraźnie przynoszą szybko, ale to Cie nie wyleczy. Psychiatra + psychoterapia CBT najlepiej, ale to kosztuje sporo.
@thanoss-r: Ogólnie się da, ale to zależy od danego przypadku. Mi na przykład fobii społecznej udało się pozbyć jako pierwszej składowej mojego szerokiego #!$%@?; wystarczyły jakieś trzy tygodnie psychoterapii i brania leków od psychiatry i w zasadzie mogłem już względnie normalnie funkcjonować w kontaktach z ludźmi.
szybko to jedynie benzodiazepiny albo alkohol ( ͡ ͜ʖ ͡) ale nie tedy droga, idz do lekarza i nawin mu jak jest, jesli jestes niepelnoletni to chlopaku bardzo dobrze ze zauwazyles problem! naprawisz sie jeszcze przed 20 i piekne lata zycia przed Toba
@thanoss-r: kiedyś też się bałam ludzi. Gdy zrozumiałam, że ich nie obchodzi, jak się człowiek zachowuje do tego momentu, do którego jesteś sobą, to oni nawet nie zwracają uwagi na Ciebie, bo każdy jest "jakiś" i ma swój charakter. Problem jest wtedy gdy człowiek sam wyolbrzymia swoje zachowanie i myśli że każdy zwraca na niego uwagę. Ja przestałam się przejmować innymi i mieć #!$%@? i jakoś się to ułożyło. W każdym