Wpis z mikrobloga

mireczki ile mozna krzyknac za starego xboxa one 500 gb fat z kilkoma grami typu: red dead redeption 2, forza horozon 2 i 3, fifa 16, watch dogs2 do tego jest nfs payback na dysku podpisana do konta i dorzucam jeszcze urzadzenie dzieki ktoremu mozna podlaczyc pada do pc ( ͡° ͜ʖ ͡°) za 600 taki zestaw daje rade? czy za duza cena

#konsole #xboxone #xbox #kiciochpyta
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PozdroandPocwicz: jak bym szukał to może za 300. Realnie patrząc 500gb to najniższa wersja. Pady do xboxa już nowe skrzypią i nie grzeszą wykonaniem. Fifę możesz #!$%@?ć do kosza bo kto gra to ma '19 lub '20. W forze to się w 4 gra. Reszta gierek też nie najnowsza. Sprzedajesz zestaw który można #!$%@?ć jak się chętny nie znajdzie. Daj od zera i zobaczysz ile kto da. No chyba że planujesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@violentj: a czemu nie? On jest w tym pakiecie wart 500-600 zł. Dobre zdjęcia, dobry opis, min 500 zł trochę psychologii sprzedaży podczas aukcji i hop. Dałbym jeszcze dość krótki czas trwania...odraczanie przyjemności zawsze boli.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brakloginuf: chyba nie wiesz o czym piszesz więc kupuj śmiało fata tylko później nie narzekaj że wszystko działa gorzej niż na S, a co do odsprzedaży gier to jedno wielkie xD mam 50 gier na dysku I żadnej na płycie, klucze na promocjach są śmiesznie tanie do tego gamepass i płyty mnie w ogóle nie obchodzą, mogą nie istnieć
@sodomek: chętnie bym kupił nowego digitala ale to nie to - konsola będzie potrzebna do grania w dwie osoby w różne gry, niekoniecznie najnowsze, a nie do grania przez internet czy ogrywania największych hitów - a takie gry można dość tanio odkupić na nośnikach. Nie mam żadnych szczególnych wymagań.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brakloginuf: o jakich grach mówisz? Tylko premierowe wydania mają sens jeśli mówimy o sprzedaży płyt. Pierwszy miesiąc wszytko jest w cenie a później lecą promocje, klucze do niektórych gier na Xboxa chodzą po kilka złotych, do tego w gamepassie masz ponad 100 gier do wyboru i założę się że nawet 1/4 nie będziesz w stanie sprawdzić tyle tego jest. Jak pomyślę że miałbym teraz płyty wkładać za każdym razem jak zmieniam