Wpis z mikrobloga

Hej! Czy ktoś może korzystał z opcji "rat przez internet", którą to oferują większe sklepy z elektroniką, gdzie to te raty są 0%(wg reklamy na stronie). Macie jakieś doświadczenie z taką opcją? Czy to faktyczne zero procent, czy jednak gdzieś później pojawia się haczyk i jednak raty są oprocentowane? Prosiłbym o jakieś opinie :) Z góry dziękuję! #rtveuroagd #rtv #xkom #mediaexpert #mediamarkt #smartfon #raty #kredyt
  • 4
@Yhymek: Korzystałem w rtv i przy zamówieniu przez neta faktycznie było 0% bez haczyków.
Natomiast przy zamówieniu w sklepie stacjonarnym obliczają raty z wliczonym dodatkowym ubezpiczeniem o którym nie raczą nawet poinformować.
Tak więc żeby uniknąć nerwów i użerania się z doradcą, proponuję zamawiać tylko przez neta. Nie wiem jak w innych sklepach.
@typniepopkorny: Hej, właśnie przez internet mi się nie udało niestety (dwukrotna odmowa banku) ale udało się w sklepie i po nerwowej rozmowie z doradcą, który był niepocieszony brakiem ubezpieczenia sprzętu, wziąć sprzęt na raty takie, jakie chciałem :)