•  

#neuropa #4konserwy #lgbt #bekazprawakow #bekazkatoli

1. Nazywaj się Konrad Smuniewski
    2. Studiuj na Uniwersytecie Warszawskim
    3. Konrad jest prawakiem i to u w sumie bardzo radykalnym prawakiem
    4. Konrad prowadzi internetową krucjatę i walczy ze zbrodniczą ideologią LGBT.
    5. Wyzywa i obraża osoby o orientacji homoseksualnej na #twitter
    5. Ktoś w końcu donosi na Konrada do władz uczelni.
    6. Wkurwiony Konrad urządza inbę i robi z siebie ofiarę lewackiej politpoprawności.
    7. Konrad zostaje zawieszony na rok w prawach studenta.
    8. Bronią go na Twitterze największe dzbany z prawej strony sporu politycznego.

https://mobile.twitter.com/SmuniewskiK/status/1224354907534348289

LEWACTWO ZNOWU DOPADŁO PRAWILNEGO STUDENTA, KTÓRY W DOMACH CENTRUM PRZYCZEPIŁ SIĘ DO DWÓJKI GEJÓW

źródło: 1580797632407.jpg

•  
      p......e

+398

Konrad prowadzi internetową krucjatę i walczy ze zbrodniczą ideologią LGBT.

@Neubert: on akurat jeszcze na uczelni odpierdalał.

My rośniemy w siłę, a wy macie HIV-a - przemawiał przed bramą UW student tej uczelni z Ruchu Narodowego. Jest wniosek o jego dyscyplinarne usunięcie z grona studentów. Trzy lata temu wyzywał innych studentów od "żydokomuny" i "bolszewików". - Nie udało się mnie usunąć z uczelni. Sami sobie ustalili procedury, które są zbyt skomplikowane - kpi teraz.

Tak bardzo chciał to go w końcu wyjebali. xD

https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,24677499,nazistudent-drwi-z-uw-dlaczego-nie-mozna-go-usunac-z-grona.html

•  

@Neubert: chciałem tylko powiedzieć, że całe te pierdzenie prawicy o

Lobby LGBT
      Służy tylko i wyłącznie do mydlenia oczu i usprawiedliwiania samego siebie

Ja nie nienawidzę gejów, tylko "ideologii"
      To trzeba powtarzać w każdym wątku gdzie się pojawia ta wymówka.
      Ludzie są za głupi żeby rozróżnić, o czym prawica mówi. Słyszą - "LGBT", myślą - geje. I to jest coś, na czym dokładnie prawicy zależy, bo jak już przekonamy wszystkich, że LGBT to zagrożenie, to nikt nie będzie się sprzeciwiał biciu, pluciu, wykluczaniu.

•  

@Neubert: spokojnie pójdzie na uczelnię Rydzyka i jeszcze będzie jego portret wisiał w gronie najznamienitszych absolwentów zaraz obok Misiewicza

•  

Słyszą - "LGBT", myślą - geje. I to jest coś, na czym dokładnie prawicy zależy

@Nieprzyjazny_Ziemniak: a co powinni myśleć?

•  

@Neubert: lewaki zawiesiły ucznia za miłość do ojczyzny! Kiedy to się skończy

+: Formbi
    •  

@galicjanin: po co aż do Rydzyka. Uksw przyjmie go zapewne z otwartymi rękami.

•  

@Neubert też nie popieram zbyt silnego propagowania ideologii LGBT, bo każde przymuszanie do akceptacji czegoś na siłę jest nie w porządku, ale nie obchodzi kto gdzie penisa wkłada, bo jaki ma wpływ na moje życie to co ktoś robi sobie z kimś we własnej sypialni ¯\(ツ)/¯ . Trochę dziwi mnie fakt, że to student - takie agresywne zachowanie i wypowiedzi charakteryzują raczej tą część społeczeństwa, co raczej zakończyła karierę edukacyjną najawyżej na liceum i ubrana w dres wali harnasia na ławce osiedlowej :). No, ale cóż - trafiają się i takie kwiatki.

•  

@KozakCzerwony: Nie istnieje coś takiego jak ideologia lgbt. Tak samo jak nie istnieje ideologia leworęcznych czy ideologia niskich podatków.

•  

@ZaplutyKarzelReakcji no to skreśl sobie to słowo po prostu z mojej wypowiedzi :)

•  

@Neubert: co ci wolnościowcy z konfederacji to ja nie wiem xd

•  

@KozakCzerwony: a co to jest w takim razie propagowanie lgbt? czy małżeństwo idące za rękę po ulicy to nie jest w takim razie propagowanie heteroseksualizmu i powinno oburzać osoby homoseksualne?

•  

@Neubert Oprócz zawieszenia oczekiwałbym także skazania przez społeczeństwo na ostracyzm

•  

@Neubert: Że też za głupotę nie ma mandatów, wtedy na pewno bylibyśmy w czołówce najbogatszych krajów XD

•  

@pekak stosunkuję się do reszty jego poglądów, a nie do samej sytuacji z idącymi za rękę facetami. Nie wyciagaj zbyt daleko idących wniosków z mojej wypowiedzi i nie odwracaj kota ogonem. Parady równości, których jest ostatnio wiele, czy tęczowe piątki o których wspomina się równie często w mediach to jest w jakimś stopniu propagowanie. Bo np: czemu nie mówi się tak często o piątku dla otyłych, skoro w szkole grubi są ewidentnie gorzej traktowani przez inne dzieci? Chodzi o to, że LGBT ma ciut za bardzo parcie na szkło, a to nie jest uczenie tolerancji tylko praktycznie zmuszanie do akceptacji. W kraju gdzie takich agresorów jak ten studencik "buk, honor, ojdżyzna" jest większość aktywizm LGBT to tylko wsadzanie kija w mrowisko (o ile nie dosadnie - gołego penisa w termitierę). Ja rozumiem, że LGBT chce mieć takie same prawa i żyć spokojnie jak heteroseksualny katolik, ale nie da rady przebić się przez ten beton i tylko drażni tych najagresywniejszych - takich jak bohater wpisu.

•  

@Neubert: jestem prawakiem, ale tego dzbana to nie trawię

•  

czemu nie mówi się tak często o piątku dla otyłych, skoro w szkole grubi są ewidentnie gorzej traktowani przez inne dzieci?

@KozakCzerwony: Pewnie dlatego, że nie zawiązała się grupa, która skutecznie poruszyłaby ten problem. Osoby LGBT zrobiły takową i walczą o swoje prawa.

Chodzi o to, że LGBT ma ciut za bardzo parcie na szkło

Jakiego parcia na szkło? Korzystając z konstytucyjnego prawa do zorganizowania marszu?

Ja rozumiem, że LGBT chce mieć takie same prawa i żyć spokojnie jak heteroseksualny katolik

Dokładnie o to chodzi

ale nie da rady przebić się przez ten beton i tylko drażni tych najagresywniejszych - takich jak bohater wpisu.

Oczywiście, że da radę się przebić i skutecznie jest to czynione. Natomiast zadaniem tej bardziej empatycznej części społeczeństwa jest wsparcie postulatów tych osób, bowiem w żaden sposób związki partnerskie/możliwość sformalizowania związku nie godzi w prawa pozostałej części społeczeństwa.

•  

@KozakCzerwony: propagowaniem LGBT zajmują się głównie media przeznaczone dla takich chłopców jak ten z Twittera.

•  

ideologia niskich podatków

@ZaplutyKarzelReakcji: a korwinizm?

•  

Oprócz zawieszenia oczekiwałbym także skazania przez społeczeństwo na ostracyzm

@anonimek123456: przez to społeczeństwo, w którym 35% ludzi uważa homoseksualizm za "zagrażające polskiej rodzinie"? Czy przez to, w którym 48% uważa, że "homoseksualistom nie powinno zezwalać się na pracę z dziećmi"?

•  

@NieRozumiemIronii: A co to jest korwinizm? Przecież się nie ogranicza tylko do niskich podatków, ale to cały zbiór poglądów dotyczących otaczającej rzeczywistości.

•  

Natomiast zadaniem tej bardziej empatycznej części społeczeństwa jest wsparcie postulatów tych osób, bowiem w żaden sposób związki partnerskie/możliwość sformalizowania związku nie godzi w prawa pozostałej części społeczeństwa.

@Neubert: swietnie powiedziane. czysty rigcz

•  

Chodzi o to, że LGBT ma ciut za bardzo parcie na szkło

@Neubert: Ostatnio ktoś policzył które media częściej wspominają o LGBT. O ile dobrze pamiętam na pierwszym miejscu była Fronda, wpolitce, wsieci i niezależna.

•  

@Neubert: O wielkie dzięki, ostatnio szukałem i nie mogłem znaleźć!

+: Neubert
    •  

@Neubert: to jest ta właśnie "krytyka" środowiska LGBT uprawiana przez #4konserwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: Neubert
    •  

@Neubert: wstawcie zamiast "p*dały" np. "katole" to zobaczycie jak szybko na główną konserwy wykopią xD

•  

@niochland wow szok wykopek odkrywa że główna to prawicowy, a mirko to lewicowy ściek

•  

@galicjanin: Pytanie co studiuje, rydzyk nie ma wszystkich kierunków na swojej uczelni( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Neubert: w sumie zajebiście, że tyle trwało zawieszanie, bo zostało mu tylko kilka miesięcy studiów, więc jeszcze bardziej zaboli XD

https://mobile.twitter.com/SmuniewskiK/status/1224355539167129600

•  

@Neubert: Zasadniczo uważam, że każdy powinien móc powiedzieć wszystko o każdym, ale z tymi mandatami i ściganiem przez policje to nieźle poleciał ( ͡º ͜ʖ͡º)

pokaż spoiler jeśli oczywiście to nie bait

•  

@Neubert: No ale co złego napisał? Trudno się nie zgodzić z jego wpisami, każdy normalny człowiek myśli podobnie.

+: ibilon
    •  

każdy normalny człowiek myśli podobnie

@WszechpolakMW1: Każdy normalny człowiek wie, że wpisy Konrada to czyste skurwysyństwo. Skoro ty tego nie dostrzegasz, a wręcz wspierasz jego pogląd, to nie mamy o czym dyskutować.

•  

@Neubert: akurat we wpisach, które przywołałeś nie ma MOIM ZDANIEM nic złego.
      Oczywiście są chamskie itd. i widać że debil, ale ja myślę że każdy powinien mieć do takich wpisów prawo. Każdego brzydzi co innego i powinien móc o tym powiedzieć. A to jak ubierze to w słowa wystawia tylko jemu laurkę.
      Większym problemem były wpisy wyżej, gdzie gość wypisuje pierdoły o SYSTEMOWYM ograniczaniu takiego a nie innego zachowania.
      To jest właśnie brak tolerancji i z tym należy walczyć.

•  

akurat we wpisach, które przywołałeś nie ma MOIM ZDANIEM nic złego.

@max1983: poważnie?

Leczy to się pedalstwo.

Dwóch pedałów szło za rękę przy Domach Centrum.

Raz, używanie określenia, które jest powszechnie uznawane za obraźliwe. Można napisać "gej", "homo", ale nie, trzeba koniecznie dopierdolić komuś szpilę i użyć akurat tego słowa, które jest negatywnie nacechowane i wiadomo jaki ma wydźwięk.

Nie ma czegoś takiego jak homofobia - nikt pedałów się nie boi, tym się brzydzi i pogardza.

Dwa, nawoływanie do nienawiści. O fikołku z homofobią (bo hehe, ja się przecież nie boję, hehe) nawet nie ma sensu się rozpisywać.

No ale co złego napisał? Trudno się nie zgodzić z jego wpisami, każdy normalny człowiek myśli podobnie.

@WszechpolakMW1: normalny człowiek nie jest homofobem.

•  

6. Wkurwiony Konrad urządza inbę i robi z siebie ofiarę lewackiej politpoprawności.
      7. Konrad zostaje zawieszony na rok w prawach studenta.

@Neubert: "Robi z siebie ofiarę"? To sam na siebie doniósł? Czy może według ciebie nie zawiesili go za "politpoprawność", tylko coś innego?

•  

@Neubert: Mnie zablokował na Twitterze. Nie pamiętam, żebym się z nim wdawała w jakąkolwiek polemikę

•  

Każdy normalny człowiek wie, że wpisy Konrada to czyste skurwysyństwo. Skoro ty tego nie dostrzegasz, a wręcz wspierasz jego pogląd, to nie mamy o czym dyskutować.
      @Neubert: Czy potrafisz udowodnić, że "każdy normalny człowiek" wie, że te wpisy to "czyste skurwysyństwo" i wytłumaczyć, co to w ogóle znaczy, bo ja na przykład tak nie sądzę i nie wiem co jest definicją "czystego skurwysyństwa"?
      Czy po prostu uważasz wszystkich, którzy myślą inaczej od ciebie, za nienormalnych i dlatego napisałeś, że "nie mamy o czym dyskutować"?

•  

@Neubert: twitterowiec wyklęty. Twittował prawem wilka.

•  

Czy potrafisz udowodnić, że "każdy normalny człowiek" wie, że te wpisy to "czyste skurwysyństwo" i wytłumaczyć, co to w ogóle znaczy, bo ja na przykład tak nie sądzę i nie wiem co jest definicją "czystego skurwysyństwa"?

@ibilon: Czyste skurwysyństwo, to brak szacunku dla drugiego człowieka. Co skutecznie Pan Konrad udowodnił w swoich wpisach na twitterze i w trakcie pikiety, którą zorganizował pod UW. To ta pikieta była przyczynkiem do zawieszenia go w prawach studenta.

"Musimy promować siebie na uniwersytetach, (...) bo zaczną robić to co w Anglii, gdzie pedalstwo jest uczone".

Miały wtedy miejsce dwie demonstracje - jedna, w której on uczestniczył, pod hasłem "UW wolne od marksizmu" i druga "Tu się uczy, nie hejluje". Smuniewski przemawiał do zebranych: "Albo oni nas usuną, albo my ich usuniemy. I o to będziemy walczyć. To są jakieś jaja, co robią. Nauką nazywają jakieś cwelostwo, które przepychają na uniwersytetach na całym świecie. Nie będę mówić, gdzie oni sobie grzebią i nazywają to nauką".

http://samorzad.uw.edu.pl/stara_strona/download/8240

Uczciwie i rzetelnie wywiązywać się z naszych obowiązków, w szczególności:

1. Korzystać z wolności słowa z poszanowaniem zasad rzetelnej i merytorycznej dyskusji.
      2. W dyskusjach i wymianach poglądów kierować się wzajemnym szacunkiem i tolerancją dla uznawanych wartości i światopoglądu.

W społeczeności Uniwersytetu Warszawskie znajdziemy sporo osób homoseksualnych, zarówno w szeregach samych studentów, jak i wykładowców, i swoimi wypowiedziami złamał kolejne punkty Kodeksu Etyki UW

1. Szanować godność wszystkich członków społeczności akademickiej.
      2. Odnosić się do pracowników Uniwersytetu Warszawskiego z należnym im szacunkiem.

Czy może według ciebie nie zawiesili go za "politpoprawność", tylko coś innego?

Zawiesili go za nienawiść i wyzwiska w stronę osób o odmiennej orientacji seksualnej.

A zaczapienie dwójki dorosłych osób, które idą za rękę jest niegrzeczne. Nie zauważyłem w polskim kodeksie karnym, aby chodzenie za rękę dwóch dorosłych osób było w jakikolwiek sposób karane.

•  

@ibilon: obrażanie innych, nawoływanie do nienawiści, stygmatyzacja osób o innej orientacji. Tak trudno?

No, dla ciebie pewnie trudno, bo myślisz podobnie jak on.

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

No ale co złego napisał? Trudno się nie zgodzić z jego wpisami, każdy normalny człowiek myśli podobnie.

@WszechpolakMW1: dziękuję za potwierdzenie, że Katechizm Kościoła Katolickiego jest nienormalny. (。◕‿‿◕。)

2358 Znaczna Pewna liczba mężczyzn i kobiet przejawia głęboko osadzone skłonności homoseksualne. Osoby takie nie wybierają swej kondycji homoseksualnej; Skłonność taka, obiektywnie nieuporządkowana, dla większości z nich stanowi ona trudne doświadczenie. Powinno się traktować je te osoby z szacunkiem, współczuciem i delikatnością. Powinno się unikać wobec nich jakichkolwiek oznak niesłusznej dyskryminacji. Osoby te są wezwane do wypełniania woli Bożej w swoim życiu i - jeśli są chrześcijanami - do złączenia z ofiarą krzyża Pana trudności, jakie mogą napotykać z powodu swojej kondycji.

http://www.katechizm.opoka.org.pl/rkkkIII-2-2.htm

•  

@Neubert:

zostań zawieszony na uczelni bo nie zgadzasz się z jakąś ideologią

XDDDDDDDDDDD

•  

@Neubert: powinien mu jakiś muskularny gej przywalić xD

+: baobad
    •  

@Neubert: ma zadatki na polityka Konfederacji

•  

@Neubert: nie znam typa ale jego tag pod jego wiadomością propsuję :). PoPiS out

•  

@Neubert
      Po pierwsze - to nie jest skuteczne poruszanie problemu, bo to w jaki sposób aktywiści LGBT działają to jest drażnienie i jeszcze większe zniechęcanie tych, którzy są wrogami. Skuteczne było by to gdyby na skutek ich działań np: ludzie na paradach nie byli bici.

Po drugie - parciem na szkło nie jest sam marsz, a ogół wszedobylskości w mediach. Aktywiści LGBT powinni zrozumieć, że na tolerowanie, a później zaakceptowanie trzeba czasu. Wshodnioeuropejski kraj w którym tradycja i normy w dużej mierze budowane są na religii zakorzeniającej się już 1000 lat nie przyjmie zbyt gwałtownych zmian tak szybko i będzie to powodowało konflikty. Zbyt prędka medialna kampania dążąca do akceptacji zachowań sprzecznych z ogólnoprzyjętymi lata temu normami w kraju dosyć konserwatywnym zadziała tylko na niekorzyść tych mniejszościowych środowisk.

Nie można zbyt nachalnie naginać kogoś by coś polubił, zaakceptował, bo to ma tylko złe skutki. Szczególnie gdy jest się mniejszością, której tak wielu nie akceptuje. Empatyczna część społeczeństwa zawsze będzie empatyczna, ale ta część neutralna i w miarę tolerancyjna, oraz ta część wroga? Neutralną część takie zbyt intensywne działania właśnie zniechęca, a część wrogą? Wrogą rozjuszą już całkowicie. Dlatego uważam, że aktywiści LGBT zbyt intensywnymi działaniami tylko sobie szkodzą.

•  

@White_Knight_Rep_Dill może i masz rację. Nie za często sprawdzam w którą stronę jest wychylony portal piszący artykuł czy wrzucający same zdjęcia z parad itp. (choć może po tobie wypowiedzi możnaby zgadnąć). Faktycznie ciekawą myśl mi nasunąłeś - gdyby wszystkie portale prawicowe umilkły to zastanawiam się jak często losowe artykuły na temat LGBT wyświetlały by mi się w mediach społecznościowych...

•  

@Neubert dobry socjopata xD zawieść go do Choroszczy

•  

@KozakCzerwony:

Skuteczne było by to gdyby na skutek ich działań np: ludzie na paradach nie byli bici.

Czy miałeś okazję kiedykolwiek być na Marszu Równości? Kto prowokuje kontrmanifestantów? Pokojowo maszerujący ludzie?

Po drugie - parciem na szkło nie jest sam marsz, a ogół wszedobylskości w mediach. Aktywiści LGBT powinni zrozumieć, że na tolerowanie, a później zaakceptowanie trzeba czasu.

Parady Równości są organizowane od prawie 20 lat. Ile czasu osoby nieheteronormatywne mają jeszcze czekać, na możliwość sformalizowania związku? Kolejne 20-30 lat?

Neutralną część takie zbyt intensywne działania właśnie zniechęca

No chyba nie.

•  

@Neubert

Kto prowokuje?

Owszem pokojowo maszerujący, bo najprymitywniejszym ludziom, czyli największym wrogom do prowokacji najdzikszych instynktów wystarczy "on maszeruje bo pedały #brainlet" ¯\(ツ)

Ile mają czekać?

No nawet 20-30 lat to mało bo zmiana mentalności ludzi potrafi trwać wiele pokoleń. Szczególnie w Polsce, której obywatele mają ciężkie charaktery ¯\(ツ)

Co do niechcenia neutralnej częsci - no chyba tak (ty powiesz nie, ja powiem tak, a kto ma rację? Ciężko stwierdzić, ale rozmawiać warto ( ͡~ ͜ʖ ͡°) )

•  

@KozakCzerwony:

Owszem pokojowo maszerujący, bo najprymitywniejszym ludziom, czyli największym wrogom do prowokacji najdzikszych instynktów wystarczy "on maszeruje bo pedały #brainlet"

No i właśnie dlatego, że żyjemy w cywilizowanym europejskim państwie nie powinniśmy się kierować najprymitywniejszymi instyktami i nie powinniśmy ulegać tym prymitywnym ludziom i instyntyktom i dać się tym samym zepchnąć na margines.

•  

@Neubert: prawak bez bolca dostaje pierdolca xD

•  

@Neubert Jak nic śni mu się wielki tłusty boleć po nocach i nie wie co z tymi uczuciami zrobić, bo Tato w domu mówił że syna pedała by z domu wyrzucił.

•  

@Neubert: punkt 5 razy dwa, mam Cię.

•  

@Neubert niestety to jest wada demokracji - z większością głupich nie wygrasz ¯\(ツ)/¯. Nie lepiej szukać dla siebie "enklawy" na świecie zamiast naginać do swoich przekonań ludność danego obszaru, której większość nie akceptuje naszych poglądów?

•  

@Neubert: W jego przypadku to poniekąd recydywa. Gdy jeszcze studiował historię na UW, zwyzywał studentów judaistyki od żydokomuny i gdy ruszyło postępowanie w tej sprawie, zwiał na inny kierunek, by uniknąć konsekwencji swojego zachowania. Ale jak widać po jego homofobicznych wpisach i wyczynach, nie wyciągnął z tego żadnych wniosków. Cóż, typowe nacjololo jest typowe.

•  

Nie lepiej szukać dla siebie "enklawy" na świecie zamiast naginać do swoich przekonań ludność danego obszaru, której większość nie akceptuje naszych poglądów?

@KozakCzerwony: zdajesz sobie sprawę, że z takim podejściem to z polski wyjedzie każdy w miarę inteligentny i w miarę zaradny człowiek? Bo to jest podejście "o Polsce albo dobrze, albo wypierdalaj" i piszę to bez żadnego przytyku w twoją stronę. Osoby homoseksualne mają wobec państwa takie same obowiązki co osoby heteroseksualne, nie są zwolnione z żadnych podatków, więc nie ma żadnego logicznego powodu, dla którego są dyskryminowane i nie mają takich samych praw co osoby heteroseksualne. Nie mają obowiązku i przede wszystkim chęci czekać kolejnych trzydziestu lat aż w tych zakutych polskich łbach coś się zmieni. Niektórzy pomimo wszystko kochają swój kraj i chcą w nim zostać. Walki o prawa mniejszości zawsze tak wyglądały, że na początku mogło się liczyć jedynie na odzew w postaci kamieni, obelg i prześladowań, ale w podsumowaniu wychodzą na plus. Tolerancja i poparcie zwyczajnie wzrastają, więc marsze jak najbardziej mają sens. Rozumiem, że sam wolisz bierność i w porządku, to twój wybór. Jeśli ktoś cię prześladuje i dyskryminuje, to nie musisz reagować i masz do tego prawo, ale nie sugeruj innym, że mają robić to samo i czekać trzydzieści lat na samoistne zmiany, które nie będą miały miejsca lub wyjazd do innego kraju, bo to nie jest rozwiązanie.

•  

Nie lepiej szukać dla siebie "enklawy" na świecie zamiast naginać do swoich przekonań ludność danego obszaru, której większość nie akceptuje naszych poglądów?

@KozakCzerwony: Jak masz dziurawy dach, to zmieniasz cały dom czy starasz sie załatać dziurę?

•  

@Neubert: obczaiłem jeszcze jego kanał na YT, polecam, niezły świr xD

źródło: kondziorek.png

•  

@yahoomlody: Przygotowuje się do sprzedaży paróweczek #pdk

•  

@Neubert: No i to jest właśnie lewacka, komunistyczna mentalność.

Normalny człowiek, mówi:
      "Masz prawi pisać i mówić cokolwiek chcesz pod warunkiem, że nie podżegasz do jakiekolwiek przestępstwa"

Co mówi lewak-komunista ?
      "Nie masz prawa nic mówić, co w jakikolwiek sposób może kogokolwiek urazić."

#lewackalogika #bekazlewactwa #neuropa

•  

@max1983: W punkt. Dokładnie. Czy te wpisy są ok ? Nie. Koleś sam się kompromituje. Ale duże gorsz jest cenzura słowa i myśli. Zresztą z tego słynie Lewacka ideologia.

•  

Smutny koleś.
      Pewnie rodzinka tak mu wyprała mózg, że jego popęd do mężczyzn zamienił się w autoagresję ¯\(ツ)

•  

poważnie?

@Wuxian: poważnie.
      I tu jest kwestia "wolności słowa" i tego jak ją rozumiemy. Dla ciebie jak ktoś napisze coś obraźliwego, to już jest be, a dla mnie nie. Uważam, że każdy powinien móc powiedzieć wszystko. Granicą jest nawoływanie do przemocy, nietolerancja itd. itp.
      Sorry ale granica "bycia urażonym" jest moim zdaniem idiotyczna. Ja sie moge np. czuc urażony twoja obecnością na tym portalu i co? Nic.
      Używanie słow typu "pedalstwo" itp. to jest chamstwo, ale nie powinno być w żaden sposób ścigane ani karane, bo wtedy to druga strona jest nietolerancyjna (nazwanie kogoś "pedałem" nie jest brakiem tolerancji, w zaden sposob nie ograniczasz nikomu praw, ani wolnosci).
      I powtórze znowu, bo zaraz ktoś odpisze coś głupiego: kolesia nie popieram i uważam że jest idiotą, ale o ściganiu go/karach nie powinno być mowy.

•  

@Neubert: Zabawne jest to, że jak ktoś przyprawi obrazkowi religijnemu aureolę to dokładnie Ci sami ludzie będą chcieli to zgłaszać do prokuratury :D

•  

Uważam, że każdy powinien móc powiedzieć wszystko. Granicą jest nawoływanie do przemocy, nietolerancja itd. itp.

@max1983:

"Uważam, że każdy powinien móc powiedzieć wszystko. Granicą jest nawoływanie do przemocy, nietolerancja itd. itp."

A czy to nie jest według Ciebie nawoływaniem do nietolerancji, a idąc dalej – do przemocy? No bo jak się te dwa "pedały" za rękę nie puszczą, to wypadałoby im mordę obić, nie?

•  

@max1983
      W podstawówce czy gimnazjum, był zawsze taki sam schemat - czarna owca klasy, najczęściej osoba z jakimś dysfunkcjami - na początku zawsze były przezwiska a następnie eskalowało to z przemocy werbalnej do przemocy fizycznej.
      Ten koleś oscyluje na granicy poważnych zaburzeń osobowości, jego wypowiedzi są agresywne. Żyje w przekonaniu, że jakieś żydokomuchy z LGBT przejmują władzę nad światem.

•  

@Neubert: a polityki się cieszą i głosują kolejną ustawę pisaną na kolanie.

•  

A czy to nie jest według Ciebie nawoływaniem do nietolerancji, a idąc dalej – do przemocy? No bo jak się te dwa "pedały" za rękę nie puszczą, to wypadałoby im mordę obić, nie?

@AvantaR: on tak nie napisał. Jeśli właśnie pisałby że trzeba ich bić to jest ta granica.
      Tak samo przekroczeniem granicy jest to co pisał, ze policja ich powinna gonić. Debil.
      Jednak wyzywanie to wyzywanie. I zasadniczo nie ma różnicy miedzy nazwaniem kogoś debilem, a pedałem. Jedno i drugie ma na celu obrazić osobę. Aż tyle, ale też tylko tyle.

•  

@Neubert: Polska rządzoną przez liberałów xD

źródło: images.jpg

•  

@max1983: Nie napisał, że pedały szły za rękę i tylko on jeden zareagował? Przecież to jest jednoznaczne - wszyscy jak on powinni reagować.

•  

@Neubert: Walka z ideologią LGBT i poprawnością polityczną to szczytna walka, ale nie w taki sposób. Nie każda osoba LGBT wyznaje tęczową ideologię, a nawet jeśli by tak było, to i tak zaczepianie i wyzywanie ludzi na ulicy jest absolutnie niedopuszczalne. To nie była niepoprawność polityczna tylko zwykłe chamstwo.

•  

I tu jest kwestia "wolności słowa" i tego jak ją rozumiemy. Dla ciebie jak ktoś napisze coś obraźliwego, to już jest be, a dla mnie nie.

@max1983: nawoływanie do nienawiści to nie jest wolność słowa i stopień obraźliwości, który każdy może ocenić. Nawoływanie do nienawiści to nawoływanie do nienawiści.

Używanie słow typu "pedalstwo" itp. to jest chamstwo, ale nie powinno być w żaden sposób ścigane ani karane, bo wtedy to druga strona jest nietolerancyjna

@max1983: nie ma tolerancji dla nietolerancji.

•  

Nawoływanie do nienawiści to nawoływanie do nienawiści.

@Wuxian: Od kiedy nienawidzenie kogoś jest karalne? Jak np. mąż zdradzi żone z kochanką i ta nienawidzi ich oboje, to ma iść do więzienia? Nienawidzić mogę sobie kogo chce.
      Problem pojawia się jak ktoś nawołuje/nakłania do czynów zabronionych. Nie wcześniej.

•  

@Neubert: ..ale Kondrad nie donosił

•  

Od kiedy nienawidzenie kogoś jest karalne? Jak np. mąż zdradzi żone z kochanką i ta nienawidzi ich oboje, to ma iść do więzienia? Nienawidzić mogę sobie kogo chce.

@max1983: co ty za fikołki robisz? Nie pisałam nic o nienawidzeniu, pisałam o nawoływaniu do nienawiści, to są dwie różne rzeczy. A to właśnie robi oszołom ze screena.

•  

@Wuxian: to Ty robisz fikołki. skoro nienawiść nie jest zła i karana, to jak nawoływanie i nakłanianie do niej ma być?

•  

skoro nienawiść nie jest zła i karana, to jak nawoływanie i nakłanianie do niej ma być?

@max1983: no tak jakby właśnie jest karana.

§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2

Nie ma tutaj dopisku względem orientacji seksualnej, ale jak widzisz jednak jest karana.

•  

@Wuxian: pisałaś o nienawiści ogólnie i do tego sie odniosłem:

nawoływanie do nienawiści to nie jest wolność słowa i stopień obraźliwości, który każdy może ocenić. Nawoływanie do nienawiści to nawoływanie do nienawiści.

i podtrzymuje to, że za to nie powinien być karany.
      Zresztą w tym przepisie co wkleiłaś wyżej nie ma nic o nienawiści ze względu na preferencje seksualne.

•  

i podtrzymuje to, że za to nie powinien być karany.

@max1983: raczej nie będzie, bo w tym chorym kraju nawoływanie do nienawiści ze względu na orientację seksualną nie jest karalne. Ale może zostać za to zawieszony na uczelni i tak dalej, przynajmniej tyle.

Zresztą w tym przepisie co wkleiłaś wyżej nie ma nic o nienawiści ze względu na preferencje seksualne.

@max1983: no, nawet sama o tym wspomniałam.

•  

raczej nie będzie, bo w tym chorym kraju nawoływanie do nienawiści ze względu na orientację seksualną nie jest karalne

@Wuxian: co w tym złego? naprawdę, pytam konkretnie.
      Co jest złego w tym, że ktoś kogoś nienawidzi? Serio uważasz, że za to powinni karać? Przecież to jest myślozbrodnia. Co mnie obchodzi, że ktoś ma ze mną problem jeśli nie przejawia tego czynami?
      Problem pojawia się, gdy przez to uczucie ktoś zaczyna robić coś złego. Ograniczać jakiekolwiek prawa, zwalczać itd. itp.

•  

Co jest złego w tym, że ktoś kogoś nienawidzi? Serio uważasz, że za to powinni karać?

@max1983: przestań udawać, że nie wiesz, o co chodzi. Po raz kolejny tłumaczę ci, że nie piszę o nienawiści, ale mowie nienawiści. Nie widzisz nic dziwnego w tym, że nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość jest karalne, ale dziwi cię, że nawoływanie do nienawiści na tle orientacji seksualnej też może być karalne i takie powinno być?

Problem pojawia się, gdy przez to uczucie ktoś zaczyna robić coś złego. Ograniczać jakiekolwiek prawa, zwalczać itd. itp.

@max1983: i dokładnie to ten człowiek chce robić do jasnej cholery, masz to na screenie wstawionym we wpisie opa. Dla ułatwienia, lewy dolny róg oraz prawy dolny róg. Mandaty, przymusowe leczenie "pedalstwa", zakazy, marzenie o tym, aby policja "zajmowała" się osobami homo, które idą za rękę? To jest dla ciebie normalne?

•  

i dokładnie to ten człowiek chce robić do jasnej cholery, masz to na screenie wstawionym we wpisie opa. Dla ułatwienia, lewy dolny róg oraz prawy dolny róg. Mandaty, przymusowe leczenie "pedalstwa", zakazy? To jest dla ciebie normalne?

@Wuxian: czy Ty w ogóle czytasz to co ja piszę, czy tylko patrzysz na literki?
      Przecież pisałem wyraźnie, że tam granica została przekroczona. Sama odpisywałaś na ten wpis.

Większym problemem były wpisy wyżej, gdzie gość wypisuje pierdoły o SYSTEMOWYM ograniczaniu takiego a nie innego zachowania.
      To jest właśnie brak tolerancji i z tym należy walczyć.

Kończę dyskusje, bo tracę czas skoro nie rozumiesz co czytasz.

•  

Kończę dyskusje, bo tracę czas skoro nie rozumiesz co czytasz.

@max1983: vice versa.

•  

@Wuxian no i tak się tworzyły plemiona, później państwa - skupiały ludzi sobie podobnych. To jak najbardziej normalne działanie.

Nie mają obowiązku i przede wszystkim chęci czekać kolejnych trzydziestu lat aż w tych zakutych polskich łbach coś się zmieni.

Czy ty właśnie mówisz, że w demokratycznym państwie, gdzie większość ich nie akceptuje powinno się naginać do woli mniejszości?

nie sugeruj innym, że mają robić to samo i czekać trzydzieści lat na samoistne zmiany

Samoistne? Nigdzie nie napisałem, że te zmiany są samoistne, ale że zbyt gwałtowne działanie tylko pogarsza sprawę.

Niektórzy pomimo wszystko kochają swój kraj i chcą w nim zostać

Kraj to niestety naród, który w większości ich nie akceptuje. Szczerze wątpię, że z takim stanem rzeczy homoseksualne osoby o lewicowych poglądach kochają kraj jak prawicowi patrioci. Pokochali by go gdyby był im bardziej przyjazny.

Tolerancja i poparcie zwyczajnie wzrastają

Moim zdaniem nie. Już nawet tęczy nie wolno dzieciom malować, bo się jakieś dresy przyplątają i zaczną drzeć mordę że "to symbol pedalstwa". Marsze nie dają aż tak cudownego efektu jak mówisz - większą tolerancje da się zauważyć w społeczeństwach bardziej rozwiniętych (przykład: starożytny Rzym i Grecja na tle innych cywilizacji z tamtego okresu). Moim zdaniem gdy Polska będzie krajem tak rozwiniętym jak zachodnioeuropejskie państwa i nastroje obywateli się zmienią na lepsze to i tolerancja będzie większa. Niestety przy obecnej władzy szczerze wątpię w taki rozwój wydarzeń.

@prawa_reka_sorosa zależy jak dziurawy dach. Jeśli dach przecieka z powodu złej konstrukcji i trzeba by było rozebrać sporą część domu by go naprawić, a co za tym idzie ładować się w bardzo duże koszta to nie lepiej sprzedać cały dom i za pieniądze z niego kupić nowy, bez wad konstrukcyjnych?

•  

Czy ty właśnie mówisz, że w demokratycznym państwie, gdzie większość ich nie akceptuje powinno się naginać do woli mniejszości?

Moim zdaniem nie. Już nawet tęczy nie wolno dzieciom malować, bo się jakieś dresy przyplątają i zaczną drzeć mordę że "to symbol pedalstwa". Marsze nie dają aż tak cudownego efektu jak mówisz

@KozakCzerwony: nie, po to organizowane są marsze, aby ludzi do siebie przekonać. I to się udaje, ponieważ poparcie dla LGBT wzrasta.

Wyraźna większość (56 „za”, do 38 proc. „przeciw”) opowiada się za przyznaniem gejom i lesbijkom prawa do zawierania związków partnerskich. Aż 41 proc. zgodziłaby się na małżeństwa takich osób (przy 54 proc. przeciwników).

Tylko zgoda na adopcję dzieci jest podobnie niska jak dotychczas (18 proc. na „tak”, 77 proc. „nie”).

Powoli, bo powoli, ale wzrasta. Ty z kolei podajesz jakieś jednostkowe przykłady, gdzie jakaś grupa sebixów darła się o tęczę na chodniku. Bądźmy poważni. Tak, zdarzają się tragedie jak rzucanie kamieniami w paradę i to jest straszne, ale to też ie wygląda tak, że cały kraj jest przeciwko LGBT i ich prawom. Niestety w Polsce jest ciemno, ale powoli do przodu rusza. Potrwa to dłużej niż w innych krajach, ale to tylko kwestia czasu.

•  

zależy jak dziurawy dach

@KozakCzerwony: Zwykła dziura w dachu przez którą tylko Tobie kapie na głowę. Reszta domowników nie chce się zgodzić na naprawę, ponieważ ta dziura zawsze tam była i w sumie nie stanowi dla nich problemu. Boją się też że naprawa dziury sprawi że zawalą się fundamenty domu.

Starasz się przekonać resztę że naprawa dziury będzie korzystna dla wszystkich, czy wyprowadzasz się z domu?

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Zrobiłem to xdddd

#roadtripbus

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (110)

Siema Mirki.
    Zostalem dzisiaj zaatakowany przez 2 patusow. I z tym sobie poradziłem, usadzilem ich na asfalcie. Jednakze po tym zaatakowalo mnie kolejnych 4. I badac przez nich boty dzwoniłem na 112 i blagalem o patrol.

Wievie co mi powiedziano?! Ze mam od nich odejsc xD i teraz moje pytanie brzmi, grze moge zgłosić dyspozytora od 112, bo odjebał maniane w chuj i che zeby ludzie ktorzy mi to zrobili nie mieli zycia jak i osoba która przyjęła zgłoszenie nie miala pracy pokaż całość

odpowiedzi (100)

• odpowiedzi (9)