Wpis z mikrobloga

#pkobp #pko #ipko @EkspertPKO

Mam konto w PKO już może kilkanaście lat. Konto było typu "Konto za Zero". Dziś wchodzę na konto - płace rachunki i widzę jakieś prowizje od przelewów, od użytkowania konta etc. Po chwili widzę też że moje konto zmieniło typ na "SUPERKONTO". #pkobp o co chodzi? Dlaczego zmieniliście mi typ konta bez uprzedzenia?
  • 8
@Saganeiro, przy kontach prowadzonych do określonego wieku, w momencie, gdy przestajesz spełniać jego warunki, przekształcamy je automatycznie na inne zgodnie z określonymi zasadami. Nie dotyczy to kont wspólnych. W Twojej sytuacji zapraszamy do wizyty w oddziale – w dowolnej chwili możesz przekształcić konto na takie z aktualnej oferty.
@Saganeiro, Konto za Zero to nazwa konta. Twój opis wskazuje, że posiadałeś PKO Konto dla Młodych ze starej oferty (umowy zawarte do 9 stycznia.2014r.). Po ukończeniu 30 lat takie konto przekształca się automatycznie na Superkonto Oszczędne. Przed zmianą oferty wysyłamy pismo z informacjami o przekształceniu. Informacje znajdziesz w rozdziale 2. Zawarcie umowy rachunku, § 4. dokumentu http://www.pkobp.pl/media_files/524a97e0-f8ae-4bc9-b2bf-6abfab1e22ae.pdf
@EkspertPKO
niestety dalej nie widze informacji o tym że "Konto za zero" jest do wieku 30 lat - bo takie konto miałem wcześniej. Wygląda to tak że: Miałem "Konto dla młodych" -> zostało przekształcone w "Konto za zero" a teraz automatycznie zmieniło się w konto "Superkonto Oszczędne"??