•  

Gdy krytykujesz żydów niemal pod każdym względem a jednocześnie przyznajesz, że mieli rację prześladując osoby LGBT.

Co prawda, zakaz homoseksualizmu w teorii i jego unikanie w praktyce pozostanie dodatnią stroną judejskiej moralności płciowej - i z drugiej strony wybryki pod tym względem grecko-rzymskiego społeczeństwa nie dadzą się ani negować, ani tym bardziej usprawiedliwić. W innym miejscu wytłumaczyłem powstanie tego dziwnego zboczenia; to, co je teraz utrzymało przy życiu, było jednak charakteru innego. Popęd płciowy Z jednej strony - niechęć do obarczania się rodziną z drugiej - rozwiązaniem tych dwóch sprzecznych między sobą dążeń zdawał się być homoseksualizm. Chrześcijańska propaganda poszła pod tym względem za przykładem judejskiej, i jej zasługą było uwolnienie nowoczesnego społeczeństwa od tej plamy.
    Tadeusz Zieliński, Hellenizm a judaizm.

#bekazkatoli #bekazprawakow #bekazlewactwa bo #chrzescijanstwo to #starozytnelewactwo #lgbt #homoseksualizm #teczowepaski #religia #zydzi

źródło: upload.wikimedia.org

•  

@Minister_Vulva: Nie ogarniam jak można wygadywać bzdury że płód to ciało kobiety.
      Ja rozumiem ideologia i potrzeba moralnego oraz semantycznego uzasadnienia aborcji, ale to jest kretyńskie stwierdzenie.
      Płód to nie jest ani ciało kobiety, ani losowy zlepek komórek ponieważ posiada unikalne DNA, inne niż kobiety.
      Badania genetyczne potwierdzą że to człowiek na wczesnym etapie rozwoju.
      I teraz można dywagować czy zabijać bo mniej wartościowy, podobnie jak starcy z Alzheimerem, czy nie zabijać. Tutaj za kryterium najczęściej bierze się stopień rozwoju funkcji kognitywnych.
      Czyli 25 latek będzie bardziej wartościowy niż niemowlak czy niedołężny starzec.

•  

@Minister_Vulva: A no, racja. Przeklikałem a odpowiadałem tamtym.