Wpis z mikrobloga

@Medyc: tak jak pisze @levusek1992, raczej 1080p, ewentualnie 1440p ale jakiś tani monitor.
Ogólnie to trochę słaby moment na kupno, chyba, że Ryzen 3000 z promocji. Za chwilę będzie nowa seria intela (2-3 miesiące). A słaby bo AM4 i LGA1151 idą na emeryturę :)
@Medyc: Ja planuję kupno samej budy za 5-6k i nie wiem czy wystarczy xd
Strzelam, że kupujesz kompa i oczekujesz tego very high na kilka lat, no to powiem Ci, że tak prawdopodobnie nie będzie, zwłaszcza, że wychodzi nowa generacja konsol (stara mocno hamowała developerów przed zbyt dużymi wymaganiami) i czy chcemy czy nie to wpłynie na wyznaczenie pewnego nowego standardu. Dobrze koledzy mówią, że kupno teraz to kiepski pomysł, ale
Ja prawdopodobnie pod koniec tego roku będę kupował, czekam przynajmniej na nowe karty od nvidii a one raczej się pojawią w drugiej połowie roku. Nadal będą drogie ale przynajmniej może będą trochę lepsze niż seria 20xx, która żadną rewolucją nie jest.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tennlan:
Rtx 2060 super palit dual 1703zl
R5 1600 af 395 zl
Crucial ballistix 2x8gb 260 zl
Plyta msi b450 250 zl
Ssd 240gb 130 zl
Be quute system power 9 500w 190zl
OObudowa 180zl

3100zl, jak przycebulisz na tanszej obudowie i zasilaczu silentium vero to zrobisz 2999zl clownie
@dwal: po tym co napisałeś awansujesz z clowna na po prostu przygłupa z internetu

Ram podrożał - licz co najmniej stówkę za sensowną opcję 3000 MHz
chyba ze mowisz o 2400 lub 2666 to wtedy jesteś jeszcze głupszy niż myślałem

Płyta za najwieksze gowno co najmniej 50 wiecej, a przy okazji jakakolwiek modernizacja i znowu trzeba wymieniac cala podstawkę, ale ale przeciez wstawilem #!$%@?ą kartę zamiast dołożyć do b450 za 400zł
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bejt: płyta główna która obsługuje obecne procesory 6 rdzeniowe o tdp95 bez problemu obsłuży kolejną generację procesorów o tdp 95 ktore będą wydajniejsze.
Reszty bzdur nie chce mi się czytać i odpisywać
@dwal: jesteś tak upośledzony i jeszcze się nie potrafisz do błędu przyznać.
kilka postów niżej piszesz o obniżaniu napiecia na ram i ustawianiu opoznien, a tutaj proponujesz je w taktowaniu ktore z ryzenami nadaje sie do kosza na plycie glownej ktora nie nadaje sie do podkrecania? w tym budzecie mozna spokojnie to wszystko wysrodkowac, a nie dać szajs z #!$%@? gpu które jest nieudanym moedelem ale sie to nie wpasowuje w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bejt: o czym ty piszesz czlowieku ogarnij sie
Msi vdh podkręci wszystkie 6 rdzeniowe procesory do granic mozliwosci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bejt: i crucial 3000-3200 mhz to idealne taktowanie nawet bez podkrecania. To ty masz jakies omamy i wklejasz z dupy 2400mhz.
Ogarbij mozg albo usun kontk
@dwal: to pokaż mi cruciale 3000-3200 za 260 #!$%@? bo tyle napisałeś
w każdym normalnym sklepie jest dużo drożej, co z miejsc z twojego zestawu zmieszczę się do 3k robi 3,2 k
@dwal: jakby ktoś chciał pół roku skladac kompa i zeby mu czesci lezaly bo nie moze wsadzić tam ramu albo dysku to jestes zajebistym skladaczem
poza tym od dawna byly zapowiadane podwyzki, wiec takich cen juz nie bedzie (poza tym byla ona z dupy, bo faktycznie po podatku wychodzilo wiecej)
poza tym dalej w tej cenie nie zlozysz kompa z taka grafiką, ktora dodatkowo jest malym cieplym odrzutowcem
@dwal: zresztą co ja odpisuję komuś kto ma golfa w zdjęciu w tle
zestawu tu i teraz z 2060s nie zlozysz za 3k
na pomocjach to mogę napisać ze nawet za 2k zlozysz, wystarczy ze poczekasz 2 lata na promocję
Także nie będę już na siłę cywilizować jakiegoś umysłowego karła