Wpis z mikrobloga

Położyłem się spać około 01:00, mam na 09:00 dosyć ważny egzamin i chciałem się trochę kimnąć co by mieć w miarę świeży umysł. Ale oczywiście mój mózg uznał, że sen jest #!$%@? dla słabych i nie zasnąłem choćby na minutkę przewracając się z boku na bok. Za pół godziny mam budzik, a nawet nie jestem #!$%@? śpiący. To fajnie będę kontaktował na egzaminie. Przed chwilą odpaliłem zrezygnowany wypok co by nie zaspać, bo zasypiać to i tak już nie ma sensu XDD

#sesja #polibuda #sen #stres #zalesie
  • 9
@joks: otóż nie tym razem. Niby jest ważny, ale czuję się w miarę przygotowany, a na dodatek to pierwszy termin dopiero. Jakby to była moja pierwsza sesja to przyznałbym Ci rację, ale na trzecim roku już ma się #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pewnie spałeś tylko płytkim snem i zdaje Ci się, że wgl nic nie zasnales. Ja mam absolutorium i muszę iść do pracy, ech... Trzymaj się na tym egzaminie
@Klim4s to nie tak działa, mamy świadomość i podświadomość. Świadomie masz #!$%@? bo to któryś egzamin w życiu więc lajcik. Podświadomie organizm się stresuje, Ty tego nie odczuwasz bo nie jesteśmy w stanie podświadomości kontrolować a ona kontroluje większością naszych mechanizmów :)
@Arriva: szczerze to nie przypominam sobie, żeby mi się coś takiego kiedykolwiek zdarzyło.

@joks: No w sumie to czekam jeszcze na wyniki z innego egzaminu i tym się szczerze mówiąc już jednak przejmuję, więc tu może być pies pogrzebany.