Wpis z mikrobloga

@5684379: zejdź ze mnie, bo ja nigdzie nikomu nie bronię jadać gdzie im smakuje i nie mówię co maja jeść, ha tfu na takich ujadaczy jak ty. Typowy Polak idzie na obiad centralnie przy krzywej wieży w Pizie i zachwyca się włoską kuchnia, gdzie sami Włosi śmieją się, ze to najgorsze turystyczne gowno.
Prawdziwe włoskie ragu, wywodzące się z Bolonii i ogolnie północy Włoch to głównie sos warzywny (marchewka, pietruszka, seler
@dobrzecisiewydaje: Dobrze wiem co to ragu i robilem je juz sporo razy, ujadam bo zawsze ktos musi sie #!$%@?. Oczywiscie nie ma w ogole czegos takiego jak „prawdziwe ragu” bo kazdy bedzie je robil troche inaczej tak jak z naszym bigosem, bo to kuchnia i smaki ktore kazdy wyciaga z domu. ale #!$%@? tam, wykopowy ekspert zawsze sie znajdzie.
@dobrzecisiewydaje: No to jestem ciekawy jak wyglada te oryginalne Ragu.
@5684379: Mi się nie chce dyskutować :)
Dopóki danie nie ma jakiegoś certyfikatu, że tak ma właśnie być robione jest tak jak mówisz ;)

(Certyfikat chodzi mi o ten europejski, który dokładnie opisuje jak ten produkt ma wyglądać - jak np. Oszczypek czy bodajze Rogal Marciński).