Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gorillazz: rozmiary pokoi trochę klitki, bardziej pasuje to na jedną sypialnię z garderobą niż dwa osobne. Kuchnia będzie ciemna bez używania oświetlenia (zresztą większość pokoi będzie)
@Gorillazz: IMO ten układ nie jest ok. Salon jest minimum 60 cm za wąski, a w łazience nie ma miejsca na jakiekolwiek przechowywanie. W dodatku lodówka praktycznie w drzwiach wejściowych, holu. Nie ma też za bardzo miejsca na wiszące szafki. Ja mam większy salon bez kuchni niż tutaj jest pokazana połączenie tych pomieszczeń, a nie obraziłbym się jakbym miał jeszcze z 5 m2 więcej. Miejsca na jakąś wyspę pomiędzy częścią kuchenną
@chwed: kompromisy :) dobra lokalizacja, wiec cena za metr jest duza, co z kolei zmniejsza budzet. Wydaje mi się, ze na wyspę jest miejsce, co oddzieli trochę aneks od salonu. Przy takich wumiarach na swiatlo w kuchni nie liczę. Tez uwazasz, ze strona zachodnia będzie ciemna?
@Gorillazz: Tak, mam mieszkanie zorientowane z jednej strony na północny-zachód (kuchnia i sypialnia) a z drugiej południowy wschód (salon i dwa inne pokoje) i strona północno-zachodnia jest ciemna. Tu masz hol prawie 5 metrów od okien (i to okien po zachodniej stronie) - będzie w nim ciemnica.
@Gorillazz: mam bardzo podobny układ i metraż. Ekspozycję stron świata podobną jak u Ciebie. Salon mam nawet jakieś 30 cm węższy. ;p Mąż najpierw był przerażony, że będzie nogami TV dotykał. xD Ale nie jest tak źle, pomimo tego, że władowaliśmy jeden z większych narożników. ;) Jasne, mogło być więcej miejsca, ale tak też nie jest jakoś źle. Mogę podesłać priv jak to u nas wygląda.
Jeśli chodzi o ekspozycję to