Wpis z mikrobloga

@Hohenheim: Powiedziała to różowa, która ogarnia statystykę i ogólnie różnego typu badania naukowe. Nie chodzi mi o ich błędność tylko o tyle, że nie wiecie o nich nic, nie wiecie ile są warte a się nimi masturbujecie w każdym poście. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@holly_satan:

Jest prawda, półprawda i statystyki. Statystykami można manipulować, a intuicją nie. Ona praktycznie nigdy nie zawodzi.


To tyle w kwestii statystyk. Niespecjalnie interesuje mnie ile badań naukowych przerobiłaś, bo potrafią one wzajemnie sobie zaprzeczać, a lektura ich nie czyni nikogo specjalistą od tematu.
To tak byś nie myślała jaka ty jesteś OHHH znawczyni.
@Hohenheim: Ale Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, a już mnie obrażasz. Ja nie mówię, że neguje tym badaniom, że mam dowody że są nieprawdziwe i mam jakieś inne badania na ten temat.

Ja mówię o Mirkach, którzy się nimi podpierają w argumentach, jako czymś nieomylnym. I nie jestem specjalistą od tematu, po prostu wiem jak ona działa.

Żaden Mirek, który się nimi podpiera nie potrafi mi odpowiedzieć na podstawowe pytania.
@holly_satan: Cóż, to nie ja niemal nie pękam z dumy zadzierając głowę nad wszystkimi, co poczyniłaś już w pierwszym komentarzu tego wpisu a następnie w kolejnych.
Argument nieumiejętności czytania ze zrozumieniem jest na tyle nadużywany, że kompletnie traci na sensie i wykorzystywany jest nierzadko w nieodpowiednich sytuacjach. Na przykład w twoim komentarzu powyżej. Odebrałaś moją zaczepkę jako atak (XD) i emocjonalnie podeszłaś do dalszej dyskusji, czym udowodniłaś m.in. rozpisując się na
@Hohenheim: Ta, okropnie pękam z dumy, no normalnie się prawie zesram. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ewidentnie masz problem z własną samooceną i konfabulujesz. Tak, idź krzyczeć np. do mechanika że zadziera głowę nad wszystkimi bo wie w pewnym temacie więcej niż Ty i próbuje się z Tobą tą wiedzą podzielić.

Ta, jak ja głupia mogłam pomyśleć, że pisanie że wyżej sram niż dupę mam, to atak, a
@holly_satan: Siłą twojej argumentacji jest stosowanie inwektyw? ( ͡° ͜ʖ ͡°) W ten właśnie sposób wielu ludzi maskuje niedostatki w wiedzy tudzież niemożność przeniesienia myśli na właściwe słowa. Czasem rzucane są obelgi, ale poświęcenie pięciu minut twojemu profilowi wystarczy by to również zauważyć.
TAK! To była właśnie przyjacielska zaczepka w geście sympatii. Kurtyna, oklaski. Powinni cię za to odznaczyć.

Inwektywy, obelgi, nieudolne próby wyśmiania rozmówcy, zbędna ironia.