Wpis z mikrobloga

@Deska_o0: @eragonn14:

pokaż ile domów jest teraz budowanych automatycznie.


0.

wystarczy autonomiczne pojazdy ogarnąć


dobry żart. No i autonomiczne pojazdy to juz chyba 5 lat temu mialy być wprowadzonea ich w 2020 ciągle nie widać.

Księgowy 99% spoko. Ale zastąpić rolnika? no chyba ktoś mocno dostał w głowę. ktos kto robil ma 0 pojęcia jak wyglada praca tych ludzi.

@bn1776:
robotnik rolny 95%


@Painting-colors-in-the-dark: już prawie zastąpiony jest. Widziałeś np żeby ktoś #!$%@?ł za kombajnem i wiązał słomę? 1-2 osoby w dzisiejszych czasach potrafią ogarnąć całe kilkuset hektarowe gospodarstwa, czyli sam rolnik wystarczy. Nie potrzebuję robotników
Murarz- domy z prefabrykatów i tylko je składasz więc to się dzieje.
1.6% to zostawione raczej na przypadek albo spadek chętnych wstępujących do seminariów ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszystkie zawody wymagające
https://youtu.be/wCzS2FZoB-I


@Deska_o super automatyzacja, ci ludzie co sie tam kręcą podczas pracy tej drukarki to kto? przechodnie? Nawet super ze wydrukowali jakąś budkę, czekam na większe budynki. Ciągle ten dom wymaga masy ludzkiej pracy aby go tylko postawić. Budowanie z prefabrykatów pewnie ma lepsze widoki na przyszłość niż takie drukowanie.

to że u nas ich nie ma nie znaczy że na świecie nie występują, poczytaj zanim zaczniesz pieprzyć głupoty


autonomoczne pojazdy masz
@Tylko_szczera_prawda Lekarz 2%? Przecież już zaczynają powstawać systemy wspomagające lekarzy w diagnozowaniu chorób i wraz z rozwojem techniki duża część pracy związana z wydawaniem diagnoz może zostać zastąpiona przez komputer i wystarczy dobra pielęgniarka chociażby czy ratownik medyczny, którzy będą umieli zebrać wywiad i wklepac go w komputer.
@Tylko_szczera_prawda: jeszcze zatęsknimy za tymi przygłupimi recepcjonistkami jak zastąpią je roboty. #!$%@? jak kiedyś dzwoniłem na infolinie UPS i chciałem uzyskać informacje inna niż status paczki „w drodze” to myślałem ze mnie krew nagła zaleje
@deyna: Być może dlatego że praca z psychologiem czy terapeutą jednak trwa dłużej, i w większej mierze opiera się na ludzkich relacjach.Psychiatra w sumie to głównie diagnozuje i wypisuje leki.
@kamil062: Lekarze specjaliści zapewne zostaną, jako ci podejmujący ostateczna decyzję, po zapoznaniu się z danymi przedstawionymi przez Sztuczną inteligencję.
@dorszcz: Pewnie niedługo to wszystko dopracują.