Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Africa specjalnie dla was. Już 07:00:02, Sobota, 08 lutego 2020. Imieniny: Hieronima, Sebastiana, Ireny. Słońce podniesie się dziś o 07:23. Świecić będzie 9 godzin i 14 minut, w zenicie znajdzie się o 12:00 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:38. Ciemna noc zapadnie o 17:58, ale gwiazd można wypatrywać od 17:16.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Africa specjalnie dl...
  • 50
@micke: @Pjotsze: @Sikorka2017: @Wejszlo: @n1c3: @Dziesion: @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Dziesion @MalaGlupiaMiejscowosc01 @aplered @bolorollo
@algus
Dzień dobry. Sobota i do tego już ostatnia w tym tygodniu. Smaczności.


@Dziesion będzie dobrze! Nie daj się!
Ostatnia, jak do tej pory, część z Migusiami z 22blt .
Uwielbiam latać ( ʖ̯)
wynalazekone - @micke: @Pjotsze: @Sikorka2017: @Wejszlo: @n1c3: @Dziesion: @buczubucz...
@Dziesion: powodzonka psze pana ;D

Bry dzień, witam się z wami i lecę na uczelnię i uwaga uwaga tym razem nie piszę z pociągu heh. W nocy na osiedlu jakieś dzbany imprezowaly i niszczyły wszystko w około także jestem zajebiście wyspana. W sumie odkąd tu mieszkam to nie przespałam ani jednej nocki tak w całości budzę się co najmniej 2-3 razy. Ale cytując klasyka: jebnę kawusię i będzie git ( ͡
@AgresywnyKardiolog: A widzisz to taka głupia sprawa... Że był kiedyś taki gostek co wrzucał codziennie africe a potem przestał. I jakiś czas później sam wrzuciłem ją raz, drugi, trzeci, potem stwierdziłem że nie ma co się ręcznie męczyć i napisałem automat który wrzucał, zaczęły tam dochodzić jakieś szmerki bajerki, prognoza pogody, przepisy ciekawostki itp. No i tak zostało że ja nie mam czasu się tym zajmować a wpisy dalej latają od