Gorące dyskusje ostatnie 12h

Stan na godzinę 14:00:

CBA trzepie mieszkania Banasia.
    Syn Banasia zatrzymany.
    CBA zaprzecza.
    Syn Banasia potwierdza.
    CBA wkroczyło do NIKu.
    NIK wkroczył do budynku Prokuratury Krajowej

#bekazpisu #neuropa

odpowiedzi (26)

Jeden z użytkowników wykopu ( @Snap-Dragon) postanowił pośmiać się z osób walczących z alkoholizmem, utworzył wpis o mnie, jawnie się śmiejąc i obrażając ;)
    Pamiętajmy, w internecie nie jesteśmy anonimowi, a może teraz pośmiejemy się z Ciebie ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Snap-Dragon
    #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #alkoholizm #afera pokaż całość

odpowiedzi (311)

Jak mam gorszy dzień to odpalam gta IV wchodzę do pierwszego lepszego szpitala i odwalam masakrę. Najpierw podchodzę do lekarki i strzelam jej prosto w twarz z shotgun’a. Cześć pacjentów się chowa cześć zaczyna uciekać. Wtedy ja strzelam z tej samej broni do tych którzy uciekają ale są przed linia ja-drzwi wyjściowe, a tym co udało się ją przekroczyć strzelam w plecy z M4. Zabijam wszystkich poza jednym, który przyjmie tyle kulek by moc jeszcze się czołgać. Wtedy on powoli zmierza do drzwi wyjściowych, przechodzi je i się czołga po schodach z nadzieja że jest uratowany, ale nic bardziej mylnego ponieważ ja powoli zbliżam się do niego i w końcu z bardzo bliska oddaje strzał z shotgun’a prosto w potylice, nie raz a aż skończy się magazynek. Następnie wracam do szpitala i zabijam pozostałych. Na koniec bawię się rzucając w ich truchła granatami by napawać się widokiem latających bezwładnie ciał.
    #gry #gtav #gta4 #ciekawostki
    pokaż całość

odpowiedzi (47)