Wpis z mikrobloga

@krzysiekdw: Wutai, tylko na Boga przystawka i jedno danie na pół. Wysyłam tam ludzi mówię żeby wzięli sobie przystawkę lub zupę i jedno danie na dwoje to wychodzi tanio i żarcia w kij. Potem wszyscy idą, zamawiają sobie danie na głowę i narzekają ze drogo i żarcia za dużo xD
@bahus735 Jak wejdziecie popatrzcie sobie jak wyglądają dania, moim zdaniem są ogromne. My z mężem zawsze tam bierzemy na pół i przystawkę. Dania typu Pad tai to same, do curry itp dostajecie chyba ryż lub makaron. Wzięcie samego dania na głowę może się skończyć tym że najęcie się aż po denko, a różowa i tak zostawi. Przystawki są dobre, zupy niesamowite. Kiedyś byliśmy w cztery osoby, same ostre łasuchy, wzięliśmy 2 przystawki
@dr_Batman: Raz tam skoczyłem na obiad. Wziąłem udon z sosem teriyaki i wieprzowiną było spoko ale że duża porcja to bym nie powiedział, racze taka przeciętna że można by jeszcze bogatą zupę zjeść.
@a231 A to zupełnie inne porcje są ;D w tych ich Street food mają i połowę mniejsze @bahus735 Właśnie! Jest kilka miejsc Street i jedna restauracja, ja pisze o restauracji! Na grunwaldzkiej na górze! Jak zawdzwonicie wczesniej z rezerwacja to napewno wam coś klepną na kolację.