Wpis z mikrobloga

czy powinienem powiedzieć jak wszyscy myślą że twój fiutek zwiększył się o 2 cm czy po prostu pogratulować fajnego auta :)
@Kejran Szkoda, że nie 4.4 :( jakbyś chciał swapowac to daj znać, leży mi taki silnik xD myślę za jakiś czas spróbować to upchnąć do e81 xD
@Arturrow Poza tym znaleźć E39(ba 23 letnie auto) bez rdzy w żadnym miejscu graniczy z cudem. Swoją drogą dziś zdałem sobie w jakim miejscu na osi X się znalazłem, moje pierwsze auto(E34 2.0) też miało w dniu kupna 23 lata i kosztowało nie 15, a 1500zł ( ͡º ͜ʖ͡º)

@InterferonAlfa_STG Porównujesz turbo do vanosa, który może daje 0.3 sekundy ? Nie mówiąc o ogólnym stanie i oryginalności
z tysiąc złotych to kosztuje


@InterferonAlfa_STG: xD... poza tym nie porównuj vanosów do turbo, w bmw vanosy i tak uja dają, to nie v-tec z hondy że czuć dużą różnicę, wolałbym 100 razy bez vanosa silnik niż z vanosem.
Remont vanosów w v8 od BMW może kosztować nawet z 10k. Sprawdź sobie filmik od garażowe hobby jak naprawiał v8 i posłuchaj ile kosztują do tego silnika rzeczy.

@Kejran: W przedliftach
@Kejran: nie ma czegoś takiego jak ,,full", bo w takich samochodach jest masa opcji wzajemnie wykluczających się. Z rzeczy, których bardzo często brakuje, a na szybko przychodzą mi do głowy: audio Harman Kardon, podparcie lędźwiowe (jeśli nie masz elektryki, to pewnie akurat to masz), uchwyty na kubki z tyłu, podgrzewana kierownica, chłodzony schowek, rolety boczne z tyłu (w touringach często, w sedanach nie za bardzo), szyberdach (szklany albo metalowy), pakiet dla