Gorące dyskusje ostatnie 12h

dzisiaj na zajęciach na studiach wbiła babka z zarządu i dziekan z rozpoznaniem kto gdzie był przez ostatnie 3 tygodnie i jak się czujemy. Jedna dziewczyna ewidentnie chora po zapaleniu ucha mówi że no trzyma ją jeszcze po chorobie, kobieta pytająca od razu strach w oczach
    -PANIE DZIEKANIE ONA JEST CHORA,
    a dziekan na to

-PROSZĘ NATYCHMIAST OPUŚCIĆ ZAJĘCIA I UDAĆ SIĘ DO LEKARZA
    a dziewczyna pyta się jeszcze czy może zostać bo to ważne zajęcia to dziekan dalej
    -JAK PANI NIE WYJDZIE TO ZAWIADOMIMY ODPOWIEDNIE SŁUŻBY I PANIĄ ZABIORĄ ALBO ZAPŁACI PANI KARĘ
    no dziekan swoją drogą lubi takie cyrki kręcić xD
    gdy doszło do mnie to powiedziałem aaa, że czuje średnio tak jak zawsze XD, a i katar mam lekki iiii od razu "PROSZĘ WYJŚĆ Z ZAJĘĆ jest pan zwolniony i będzie to usprawiedliwione" no i heja 4 godziny wcześniej się wyszło i sobie picce zjadlem i koń zwalony potem także #2019ncov #coronavirus #wirus #koronawirus
    pokaż całość

odpowiedzi (29)

Dawno mi się tak smutno nie zrobiło patrząc na obrazek

#pcmasterrace #iem #csgo #katowice #esport

odpowiedzi (26)

Przyszedł szef i uznał, że jesteśmy w grupie ryzyka zarażeniem Koronawirusem, oraz że to kwestia czasu:

- rozdał żele antybakteryjne wszystkim pracownikom
    - rozdał kilkustronicową instrukcję jak zmniejszyć ryzyko zarażenia i instrukcje dotyczące higieny
    - osoby, które były w delegacji mają siedzieć w domu i robić mini kwarantannę (48h)
    - osoby chore mają zakaz przychodzenia do pracy (i bez tego wypraszał do domu)
    - zalecił ograniczenie jakichkolwiek kontaktów bezpośrednich, odwołano część spotkań

No i na odchodne powiedział, że lepiej teraz pośmiać się z ograniczeń niż potem płakać. Ja w sumie propsuję, bo zadziałał szybciej nisz nasz rząd.

#korposwiat
    #koronawirus #2019ncov
    pokaż całość

odpowiedzi (27)