Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć mirki, na imprezie poznałem dziewczynę, super nam się razem bawiło. Chwilę porozmawialiśmy ( wyszło że jest o prawie 10 lat starsza) wymieniliśmy się nr telefonów i umówiliśmy wstępnie na kawę. Dzień później do niej napisałem. No i dostałem wiadomość że też super się bawiła itp ale tak naprawdę nie jest z mojego miasta czymś innym się zajmuje i inaczej ma na imię, przeprosiła i podziękowała za super zabawę. Odpisałem jej ze i tak jej w to nie wierzę (ach ten internet ;d) no ale skoro tak uważa to niech tak będzie, również podziękowałem za zabawę i życzyłem powodzenia. Kontakt się urwał a ja ciągle myślę jaki był prawdziwy powód, w końcu gdyby nie chciała nie musiała by mi podawać swojego nr. Teraz nie mogę przestać myśleć o niej i tej całej sytuacji, zastanawia mnie powód czemu nagle taka bajka, napisałbym że poproszę o szczerość i prawdziwy powód ale nie chce się narzucać. #niebieskiepaski #rozowepaski #relacje #podryw #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 5