Wpis z mikrobloga

Aktualnie wynajmuję kawalerkę w #warszawa na Pradze, ale trochę przepłacam bo około 2500zł, a mieszkam sama i pomyślałam, że może jest tu jakaś miła Mirabelka, która szuka współlokatorki bądź wie kto szuka?
Zależałoby mi żeby mieszkanie było ładnie wykończone i zadbane, a żeby współlokatorka była w miarę możliwości normalna.
A i najlepiej Śródmieście, albo coś blisko sąsiadującego.
A o mnie to jestem czyściochem, lubię sprzątać i mieć wokół siebie porządek, więc to raczej na plusik dla drugiej strony. Jestem miła, czasami nawet zdarza mi się być zabawną. Można ze mną konie kraść i pograć w kości. A i tak duzo czasu mnie nie ma w domu, szczególnie wiosną/latem. Pracuję, zarabiam. Jestem legalnie w Polsce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wynajem
  • 40
@dukke: za kawalerkę na pradze płacisz 2,5 tys?! jak mam być szczery to cholernie dużo, sam wynajmuję z dziewczyną kawalerkę na starym mokotowie i płacimy 1,7 tys zł gdzie mamy bardzo blisko do centrum mając metro/tram/ autobusy.Ostatnio przegladąłem oferty mieszkań na wynajem na pradze to ceny wahały się od 2-2,5 tys złotych za dwu pokojowe mieszkanie bo sam sie zastanawiam nad przeprowadzką ale żeby 2,5 tys za kawalerkę i to na