Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jakże smuci mnie kiedy kolejny raz czytam o tragedii na rynku matrymonialnym. Macie racje tragedia. Pośród tylu spermiarzy i wykopków wszedzie to samo. Podstażałe, nie męskie ulańce o kartoflanych mordach czerwonych od alkoholu, spojżeniu nieskalanym jaąkolwiek oznaką inteligencji i włosami, które grzebień i szczotkę widzialy tylko w sklepie. Masakra. Ostatnio z ciekawości spytałam fryzjerki czy przychodzą do salonu panowie. Wiecie, co powoedzialy, że najwięcej jest właśnie mężczyzn w typie waszych mitycznych oskarków. Takich kartoflańców nie ma prawie wcale. A potem znowu zdziwienie, że przecież oskarek ma wzięcie a ja nie. Na pewno to nie kwestia że zaiwania 5x w tygodniu na siłkę a na fryzjera wybiera coś więcej niż obcięcie mamusi lub fryzjer "tanie i dobre. Maszynką 10 nożyczkami 15" to na pewno nie kwestia tego, że kiedy ty z piwkiem w ręku wrzucasz kolejny post o hipergamicznej bestii Sandrze, Patrycji, Julce on leci na basen, bieganie, judo.
    , mma czy inne. No po prostu niesamowite, że kobieta woli faceta, który robi coś więcej niż "wykop supervisor 24/7" taki facet nie musi nic spermic. Wchodzisz na profil a tam w zainteresowaniach: adidas, imprezy, kobiety, wódka, sex. Żyć się odechciewa. Zdradzę wam sekret. To nie spermienie tylko wasz brzydki ryj, lenistwo i niecheć żeby wymagać czegokolwoek od siebie zamiast obwiniać innych tak odrzuca. Dziękuję za uwagę
    #tinder #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (241)

Zgadnijcie kto za 2h walnie wypowiedzonko (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Za 2h, bo szef będzie po 14, także będzie zdziwko. Stresik jest, bo długoletni pracownik i wiem, że za chwilę czeka mnie bardzo ciężka rozmowa, a jest to człowiek który pewnie okręci tak kota ogonem, żeby wzbudzić we mnie poczucie winy. Niemniej obiecałem sobie, ze 2020 to rok wychodzenia ze strefy komfortu, czas na zmiany, wyprowadzkę itd. Dajcie kilka plusów żebym nie zmiękł XDDD
    #praca #pracbaza
    pokaż całość

odpowiedzi (62)

Może ktoś się zdenerwuje, ale osobiście uważam, że podkładanie materiałów wybuchowych bądź atrapy materiałów wybuchowych podczas protestu przez branżę, w której na co dzień korzysta się z materiałów wybuchowych powinno podchodzić już pod paragraf o terroryzm.

Co o tym myślicie?

Źródło zdjęcja:

Górnicy blokują pociągi z importowanym węglem w Sławkowie
    Grzegorz Celejewski / AG

link do strony gazety wyborczej na portalu facebook

#policja #sluzbyspecjalne
    #gornictwo #protest #materialywybuchowe
    pokaż całość

odpowiedzi (97)