Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dziś dzień walki z depresją..
    Napisz komentarz a za rok Cię zawołam i sprawdzisz czy cokolwiek się w Twoim życiu zmieniło
    #depresja #zdrowie

odpowiedzi (152)

• odpowiedzi (52)

Mam problem ze starą sąsiadką, która mieszka pode mną w bloku. Ogólnie z nią jest taki problem, że nawet poprzednia właścicielka mieszkania, które zakupiłem miała z nią niezle jazdy. Niby nawet odgłos drzwi jej przeszkadzał xd. Ostatnio w piątek przyjechały do mnie bagiety. Robiłem małą posiadowe w 4 osoby przy Fifie. Ogólnie na początku nie otwierałem drzwi, bo i tak nie było głośno muzyka cichutko grała sobie z soundbara, ale za drzwiami bagiety krzyczeli ze jak nie otworzę to sprawę oddadzą do sądu xd serio za co? Ogólnie tej starej babie nie pasuje to, że biorę prysznic po 23.00 niestety takie mam życie. Ogólnie rozumiem to wszystko i staram się być cicho jak tylko mogę, a w mieszkaniu czasami bywam tylko 4 dni w tygodniu xd. Najlepsze było to, jak podczas remontu kładliśmy panele o 20.40 i baba nagle zaczęła trzaskać w grzejnik bo jej to przeszkadzało. Mi nigdy nic osobiście nie powiedziała, tylko skarżyła się innemu sąsiadowi, który mi o tym powiedział tak samo ostrzegł mnie przed przyjazdem bagiet. Czy mogę ją po prostu jakoś zagiąć i podać ją za nękanie? Bo ogólnie niebawem będę bal się iść wysrac, żeby spadający do klopa kloc nie przeszkodził jej w spaniu na rencie.
    #prawo #patologiazewsi #katowice #polska
    pokaż całość

odpowiedzi (40)