Wpis z mikrobloga

Prośba o wykop - Chcecie poznać antyczne greckie miasta na Sycylii, legendy o starożytnych bogach, albo uciekinierach z Troi - a na koniec poznać przepis na drinka, który przygotował nam sycylijski barman?
Zajrzyjcie i wykopcie - https://www.wykop.pl/link/5331239/trapani-i-segesta-legendy-i-historia-antyczna/

#wlochy #swiat #podroze #podrozujzwykopem #wykop #historia #turystyka #sycylia #zainteresowania #ciekawostki #europa
źródło: comment_1581412289netAKunYCSXxLTOGdze26L.jpg
  • 23
Nie wiem jak u Was z podróżowaniem, ale z pisaniem nie najlepiej. Pomijając styl jak z reklamowej broszurki dla klientów 50+, to patrzenie na tak mocno upośledzoną interpunkcję aż boli.
@kontonr77: nie czytało się tego źle mimo, że 50+ nie jestem. O Sycylii napisano wiele, osobiście by mnie cieszyło gdyby wyszli na centralny Etny, ale nie wyszli ( ͡° ͜ʖ ͡°) W ogóle to nie chodzą jakoś po górach, bo w Maroku na Toubkalu też nie byli :) Co do interpunkcji, nie przeszkadza mi to ale rozumię, że są różne zboczenia ( ͡° ͜ʖ ͡
@kontonr77: Co do interpunkcji, to pewnie wiesz lepiej, bo jesteś z nią na bieżąco na lekcjach polskiego. My szkoły skończyliśmy dość dawno, choć do 50+ jeszcze trochę nam brakuje. Jeśli natomiast nasz styl Ci nie odpowiada, to nie musisz czytać naszych tekstów, nie bój się nie obrazimy się o to, możesz spać spokojnie.
@kontonr77: Z rzeczową krytyką chętnie możemy dyskutować. Niestety właśnie rzeczowości zabrakło. Z ciekawości spojrzeliśmy na inne Twoje komentarze i niestety tam też jej nie znaleźliśmy. Co do Twojego wieku, to nigdzie o nim nie napisaliśmy - jeśli uważasz inaczej, to wskaż to w naszej odpowiedzi.