Wpis z mikrobloga

@Fallenzgr: no właśnie, u nas zawsze są klawiatury w wersji US i to jest spoko, ale jak patrzę konkretnie ten model to w każdym sklepie jest EU - to dziadostwo, co się zdarza w różnych wariacjach w poleasingowych laptopach.

Nie dam 500 zł za klawiaturę w takim układzie :P Najgorsze, że nawet jak się wybierze US international na stronie Logitecha, to jest ta #!$%@? wersja. https://www.logitech.com/pl-pl/product/mx-keys-wireless-keyboard#section-product-hero

@IAmTheHype: ale słabo (
@kostniczka: mam jeszcze większy problem niż Ty. Wysoki enter i duży shift a takiego zestawu raczej nie wyprodukowali ;p z tego co widzę w thinkpadzie mam krótki shift i jakoś nie zwracałem na to uwagi nigdy nawet ¯\_(ツ)_/¯
@Hav0c: a, to w sumie jak tak, to ten MX keys dostępny w Polsce powinien Ci pasować ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Ja w swoim ThinkPadzie mam właśnie długi shift i niski enter, w klawiaturze w pracy i w domu też :D
@kostniczka: klawiatura za 9zł vs klawiatura za 449zł xD chyba mnie #!$%@?ło, że ją kupiłem ale jest zajebista ()
krótki shift nie przeszkadza, enter wysoki jest idealny. Jedyne do czego się trzeba przyzwyczaić to długa przesunięta w prawo klawiatura która powoduje, że prawy alt jest bardzo w prawo i chcąc polskie znaki wpisać uderzam spację momentami.
Klik jest 10/10. Przyjemność pisania również, klawiatura bardzo
Hav0c - @kostniczka: klawiatura za 9zł vs klawiatura za 449zł xD chyba mnie #!$%@?ło,...

źródło: comment_1581449618PFriQWGSBVnQ0sO2Mpnf6q.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hav0c: kurczę. Jak mi się uda dorwać z "moim" układem gdzieś to bierę ( ͡ ͜ʖ ͡)
Tylko też wolałabym najpierw jeszcze pomacać przed kupnem. Może jest w jakiejś macalni typu rtv euro agd xD
@Hav0c: właśnie sobie kupiłem, na razie mieszane uczucia. klik idealny? jakaś taka sztywna trochę. Apple Wired Keyboard (ta za 200 zł) jakaś taka fajniejsza jest. W sumie chyba nawet na legendarnej A4Tech KV300-H lepiej mi się pisało. No ale dopiero mam ją od pół godziny i przesiadam się z mechanika. Może jak nabiorę więcej wprawy to będzie lepiej :)